JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Zostań Królem Gwiazdy

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia, przedstawionego obok, lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Zostań Królem Gwiazdy

Cały Świat
1 os.

299 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Na Ziemi zostało tylko kilka nieodkrytych zakątków. Lasy Amazonii, bezludne wysepki i głębiny oceanów mają przed nami coraz mniej tajemnic. Marzenia o odkryciu nieznanego lądu lub przeniesieniu się do zapomnianej przez wszystkich krainy stają się coraz mniej realne. Na szczęście możesz zostać Królem Gwiazdy i eksplorować przyległe planety. Sprawdź jakie tajemnice kryją się w układzie planetarnym Twojej gwiazdy. Spójrz w rozgwieżdżone nocne niebo i napawaj się odległym widokiem ciała niebieskiego wielokrotnie większego od planety, na której stoisz. Teraz nie musisz się już obawiać mroźnej zimy i śnieżnych zasp! Świadomość posiadania własnego słońca rozgrzeje Cię w każdych warunkach. Jesteś gotowy na zostanie Królem Gwiazdy?

Prezent obejmuje:

  • Akt Własności gwiazdy
  • Certyfikat Własności,
  • Kodeks Wszechświata,
  • Dostawę dokumentów listem poleconym.

Kreatywność zawsze jest w cenie. Nie istnieje bardziej oryginalny prezent niż Zostań Królem Gwiazdy! To niecodzienny podarunek, który wprawi w osłupienie każdą osobę obdarowaną. To ciekawy prezent, nieporównywalny do żadnego innego! Teraz powiedzenie "dać gwiazdkę z nieba” nabiera zupełnie innego znaczenia. Interesują Cię inne fajne prezenty? Otwórz nasz katalog marzeń i sprawdź jakie pomysłowe prezenty przygotowaliśmy dla Ciebie i Twoich bliskich.


Miejsce realizacji

Cały Świat

Czas trwania

Na wieki wieków!

Informacje dla oglądających

Osoba obdarowana otrzyma akt własności wybranej przez siebie gwiazdy o wartości do 100 dolarów, wystawiony przez firmę Kingdom of Universe – właściciela wszystkich ciał niebieskich, obiektów i części składowych przestrzeni kosmicznej poza Układem Słonecznym.

Informacje dodatkowe

Osoba obdarowana otrzyma akt własności wybranej przez siebie gwiazdy o wartości do 100
dolarów, wystawiony przez firmę Kingdom of Universe – właściciela wszystkich ciał niebieskich, obiektów i części składowych przestrzeni kosmicznej poza Układem Słonecznym.Prezent obejmuje potwierdzenie nadania własności w postaci: Aktu Własności, Certyfikatu Własności oraz Kodeksu Wszechświata. Cena obejmuję dostawę listem poleconym wspomnianych dokumentów pod adres podany przy dokonywaniu rezerwacji. Istnieje możliwość wybrania przesyłki ekspresowej (wiąże się to z dodatkową opłatą bezpośrednio u wykonawcy). Dokumenty mogą zostać wysłane za granicę.


LISTA DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE

Filtruj Prezenty
Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 1463
Filtruj Prezenty
Dodaj opinię
Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.