Zostań Komandosem | Trójmiasto

1 2 3 4 5 (1)
Gdynia
1 os.

35 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Poczuj się jak Komandos i sprawdź swoich sił w zadaniu znanym ze szkoleń oddziałów specjalnych. Zakładaj plecak, bierz marker służący do gry w paintball i podejmij wyzwanie! Zmierz się ze specjalnie przygotowanym torem terenowym. Wykonuj jednocześnie próby strzeleckie do oznaczonych obiektów i pokonaj trasę w najkrótszym czasie. Rozwiń swoje umiejętności koncentracji i szybkiego reagowania. Sprawdź swoje zdolności strzeleckie i baw się świetnie! Wyrusz już dziś na spotkanie z przygodą. Duża dawka adrenaliny doładuje Cię pozytywną energią na długo!

 

Prezent obejmuje:

  • Niezbędne wyposażenie - marker paintballowy, plecak,
  • Jednorazowe przejście specjalnej trasy,
  • Próby strzeleckie do wyznaczonych obiektów.

Szukasz pomysłu na fajny i niedrogi podarunek dla Męża, Chłopaka, Brata? Przygoda na torze komandosa to super prezent dla Mężczyzny! Podaruj przygodę, która pozostawi niezapomniane emocje! Ten niebanalny upominek na pewno zachwyci każdego obdarowanego! 


Miejsce realizacji

Gdynia

Obowiązujący strój

Wygodne ubranie, może ulec pobrudzeniu lub zniszczeniu.

Czas trwania

Prezent obejmuje 1 wejście.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji może pojawić się jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku zarezerwujemy inny termin. Prezent realizowany jest przez cały rok.

Informacje dodatkowe

Wyposażony w plecak oraz marker paintballowy (100 sztuk kulek) zawodnik ma za zadanie pokonać kilkusetmetrowy tor terenowy, wykonując jednocześnie próby strzeleckie do oznaczonych obiektów.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności