Zostań Ekstremalnym Rewolwerowcem | Kielce

1 2 3 4 5 (1)
Kielce (okolice), Warka
1 os.

159 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Zdarzyło Ci się kiedyś oglądać westerny i zazdrościć obfitującego w emocjonujące przygody życia rewolwerowców? Teraz masz okazję poczuć się jak oni – podczas testowania trzech rodzajów rewolwerów, możesz wcielić się w rolę prawdziwego szeryfa. Przekonaj się ile przyjemności daje odciągnięcie kurka, wciśnięcie spustu i posłanie pocisku w sam środek tarczy. Pięćdziesiąt pocisków z pewnością wystarczy Ci do tego, aby zakochać się w strzelaniu. Chwyć za broń i Zostań Ekstremalnym Rewolwerowcem!

Co obejmuje prezent? 

Prezent obejmuje: krótkie wprowadzenie teoretyczne, opiekę wykwalifikowanego instruktora, tarcze oraz broń (20 strzałów z rewolweru w kalibrze 5,6 mm, kolejnych 20 strzałów używa się amunicji .38 SPECJAL, ostatnie 10 strzałów oddaje się z rewolweru .357 Magnum)

Na czym polega rola instruktora? 

Instruktor czuwa nad bezpiecznym przebiegiem strzelań, omawia wyniki na tarczy, poprawia chwyt i postawę, wydaje komendy rozpoczęcia i zakończenia strzelań.

Czy strzelnica jest kryta? 

Do wyboru są dwie lokalizacje: Strzelnica w Jędrzejowie lub Strzelnica w Warce - obie strzelnice są odkryte.

Możliwość strzelania z trzech rewolwerów o różnym kalibrze to pomysłowy prezent dla męża – dużo lepszy niż klasyczny podarek. Każdy facet przynajmniej raz śnił o tym, żeby poczuć się niczym John Wayne – założyć kowbojski kapelusz, splunąć, odciągnąć kurek i wystrzelić. Wręczając taki oryginalny prezent na urodziny, spełniasz męskie marzenie.


Miejsce realizacji

Kielce (okolice), Warka

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

około 1- 1,5 h

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Należy zabrać ze sobą dowód osobisty. Osoby poniżej 18 roku życia muszą posiadać notarialnie potwierdzoną zgodę rodziców lub jeden z opiekunów musi być obecny podczas strzelania. Minimalny wiek uczestnika to 16 lat. Można dokupować dodatkowe naboje i przedłużyć czas strzelania. Warunkiem realizacji prezentu jest podpisanie oświadczenia o świadomości ryzyka związanego z użyciem broni palnej


Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności