Zostań Barmanem | Szczecin

1 2 3 4 5 (0)
Szczecin
1 os.

250 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Francuski koniak, szkocka whisky, kubański rum czy meksykańska tequila...Wszystkie te alkohole kryją w sobie nieskończenie bogaty wachlarz doznań smakowych oraz mają niesamowicie bogatą historię ich powstania. Wszystkie, doskonale nadają się do przedstawienia w sposób nietuzinkowy oraz innowacyjny! Przekonaj się o tym sam! Naucz się od mistrzów sztuki barmańskiej i Zostań Barmanem, dla którego BAR to coś więcej niż 3 litery! Stań przed specjalnie dla Ciebie przygotowanym, w pełni wyposażonym stanowiskiem barowym i poznaj tajniki sztuki barmańskiej, dzięki którym będziesz mógł tworzyć znakomite drinki oraz koktajle. Sięgnij po odpowiednie składniki, chwyć shaker w dłonie i przygotuj kubki smakowe na niesamowite rezultaty! Poczuj się jak "barmański alchemik" i twórz niesamowite drinki, które zachwycą Ciebie i Twoich bliskich, niezwykłym bogactwem smaków i kolorów!

Realizując prezent:

  • Zdobędziesz wiedzę o napojach alkoholowych - historii powstania, procesie produkcji itp. 
  • Poznasz najważniejsze tajniki miksologii,
  • Nauczysz się tworzyć kilka klasycznych koktajli,
  • Zapoznasz się z "rekwizytami" profesjonalnego barmana,
  • Otrzymasz pamiątkowy dyplom uczestnictwa.

Nie masz pomysłu na niebanalny Prezent dla bliskiej Ci osoby, zafascynowanej światem drinków? Nie wiesz, co kupić dla Męża, Syna albo Chłopaka? Pozwól swoim bliskim zostać prawdziwymi barmanami i podaruj im bilet wstępu na szkolenie barmańskie pod okiem profesjonalistów! Daj im możliwość zgłębienia sekretów sztuki barmańskiej i stworzenia swoich własnych drinków. Ten niezwykły Prezent sprawdzi się na każdą okazję. Wejdź do naszej fabryki Prezentów i sięgnij po wymarzoną przygodę!

Miejsce realizacji

Szczecin

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

3 - 4 godziny

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji może pojawić się jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Szkolenie prowadzone jest w języku polskim lub w języku angielskim. Zajęcia odbywają się w grupach na osobnych specjalnie do tego przygotowanych stacjach barowych. Uczestnik będzie miał okazję spróbować wszystkich stworzonych koktajli. W przypadku osób niepełnoletnich wymagane jest pozwolenie na degustację od opiekuna prawnego. Przeciwwskazania: uczulenia na alkohol i soki owocowe. Po ukończonych warsztatach każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy dyplom uczestnictwa.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.