Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności

Informacje: 22 66 88 272
Cały tydzień od 9.00 do 21.00

Zostań Barmanem | MSBiS | Poznań

(0)
Lokalizacja
Poznań
Uczestnicy
1
Sezon
Całoroczny
Ważność
12 Miesięcy

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

Fascynuje Cię świat drinków? Chciałbyś poznać magiczne sztuczki łączenia smaków i kolorów aby zachwycić znajomych i bliskich? Zostań barmanem w profesjonalnej szkole. Nauczysz się nie tylko sztuki tworzenia najpopularniejszych drinków, ale też w radosnej atmosferze spędzisz czas na poznaniu kilku anegdot, sztuce żonglerki i degustacji zrobionych koktajli. Nie tylko dla osób o mocnej głowie, ale dla miłośników świetnej zabawy i nauki nowych umiejętności.

Miejsce realizacji

Poznań

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

3-4 godziny.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się może jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Międzynarodowa Szkoła Barmanów i Sommelierów jest najstarszą i jedyną stacjonarną placówką w Polsce - lider w branży szkoleń gastronomicznych. Uczestnik będzie miał okazję spróbować wszystkich stworzonych koktajli. Wymagane jest ukończenie 18 roku życia. Przeciwwskazania: uczulenia na alkohol i soki owocowe. Zajęcia odbywają się w grupach.

Wpisz mail, zobacz Voucher

 

Lokalizacja

Realizacja:

Międzynarodowa Szkoła Barmanów i Sommelierów w Warszawie

Wszystkie oferty Partnera

Opinie (5)

1

Darek

Polecam każdemu kogo interesuje co barman leje do szkła i dla tych co mają dosyć monotonij "wódka z sokiem czy colą?" :)

Michał

Ciekawa atmosfera dla osób lubiących siedzieć zarówno przed barem, jak i za nim. Ciekawe nowe doświadczenie, które można przekuć na hobby - osoba prowadząca powala wiedzą i serwuje wiele ciekawych barowych historii. Nauka robienia drinków była fajna - uważam, że były to najlepsze drinki jakie piłem ;)

Łukasz

Bardzo fajny prezent! Jestem mega pozytywnie zaskoczony! Przeprowadzony przez profesjonalistę, człowieka, który od kilkunastu siedzi w branży, a do tego zbiera różne doświadczenia pośrednie (imprezy, targi, etc.). Potrafi szczerze i prawdziwie doradzić, nawiązuje kontakt, który można wykorzystać w przyszłości. Szkoła była bardzo dobrze wyposażona; było nas tam 6 osób, pracowaliśmy w parach - trochę teorii i dużo praktyki. 4h = 4 drinki, ale każdy wykonał swój, spróbował, itd. Polecam! Choćby tym osobom, które chcą tak jak ja tylko czasem zaskoczyć znajomych na domówce fajnym drinkiem i unikalnym doborem składników ;)

Mateusz

Szklenie dostarcza dużo ciekawych i przydatnych informacji o świecie alkoholi i drinków.

Klaudia

Świetna atmosfera

Dodaj opinię
Ocena przeżycia
Zasady dodawania komentarzy

Zobacz inne propozycje