Zdobądź Patent Sternika Motorowodnego PZMWiNW | Szczecin

1 2 3 4 5 (0)
Szczecin (okolice)
1 os.

599 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Uwielbiasz sporty ekstremalne i chciałbyś pływać po szerokich wodach? Zdobądź Patent Sternika Motorowodnego PZMWiNW i naucz się prowadzić łódź motorową. Najpierw przejdziesz szkolenie teoretyczne i zgłębisz wszystkie tajniki wiedzy z zakresu obsługi maszyny. Następnie pod okiem profesjonalnego instruktora zasiądziesz za sterami motorówki. Dzięki uzyskanym umiejętnościom będziesz miał możliwość samodzielnie pokonywać najdłuższe dystanse. Podejmij wyzwanie i otwórz się na nowe doświadczenia. Spełnij swoje największe marzenie z dzieciństwa - wyrusz w największą i najbardziej pasjonującą przygodę w nieznane dotąd rejony. Świetna zabawa gwarantowana! Kto wie, może znajdziesz przyszłą pasję na całe życie?

 

Prezent obejmuje:

  • Szkolenie teoretyczne i praktyczne prowadzenia łodzi motorowej,
  • Możliwość uzyskania patentu sternika motorowodnego (umożliwiającego prowadzenie jachtów motorowych po wodach śródlądowych oraz jachtów motorowych o długości kadłuba do 12 m po morskich wodach wewnętrznych i pozostałych wodach morskich w strefie 2 Mm w porze dziennej).

Szukasz pomysłu na prezent dla Ukochanego? Wręcz mu voucher, który pozwoli mu zdobyć Patent Sternika Motorowodnego PZMWiNW w Szczecinie. To gwarancja wspaniałej zabawy i niezapomnianych wrażeń. Podaruj przeżycie najbliższemu Mężczyźnie i ciesz się jego radością. To idealny upominek dla Męża, Ojca, Brata lub Przyjaciela, a także dla wszystkich miłośników wodnych przygód!

Miejsce realizacji

Szczecin (okolice)

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

2 - 4 dni.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się może jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Informacje dodatkowe

Uczestnicy szkolenia wyposażeni są w kamizelki ratunkowe. Realizacja możliwa od lipca do września, za zgodą wykonawcy - realizacja możliwa do końca października. Terminy kursu i dokładne miejsce szkolenia są ustalane podczas rezerwacji. Egzamin teoretyczny i praktyczny odbywa się na zakończenie zajęć. Podstawą uzyskania patentu jest pozytywny wynik egzaminu końcowego. Wymagane ukończenie 14 roku życia. Cena prezentu nie uwzględnia kosztów egzaminu państwowego oraz wydania patentu (dodatkowa opłata u organizatora w wysokości 300 zł).


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności