Zawładnij Ciemną Materią

1 2 3 4 5 (6)
Cały Świat
1 os.

99 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Kosmos kryje w sobie wiele zagadek. Jednym z najmniej poznanych zjawisk jest występowanie tzw. ciemnej materii. To nieobecna na Ziemi forma materii, która nie zmieniła się od czasów Wielkiego Wybuchu. W trakcie eksplozji, niektóre cząsteczki nie połączyły się z innymi, nie tworząc żadnego pierwiastka, promieniowania czy też energii. To właśnie te przedwieczne relikty spędzają sen z powiek naukowcom. Chcesz zostać prawdziwym Władcą Kosmosu, a może ciekawi cię nierozwikłana dotąd zagadka? Właśnie trzymasz w ręku voucher, dzięki któremu staniesz się właścicielem aż 1 000 000 jednostek ciemnej materii (WIMP). Teraz patrząc na nocne niebo będziesz widział nie tylko gwiazdy, lecz także swój własny kawałek wszechświata. Przejdź na ciemną stronę materii!

Prezent obejmuje:

  • Akt Własności wybranej 1000 jednostek ciemnej materii,
  • Certyfikat Własności,
  • Kodeks Wszechświata,
  • Dostawę dokumentów listem poleconym.

Pomysł na prezent nie przychodzi Ci do głowy? Wykaż się kreatywnością i podaruj voucher na prezent. To nie tylko oryginalny podarunek, lecz także gwarancja świetnej zabawy i miłych wspomnień. To również ekskluzywny prezent na każdą okazję! Niezależnie od tego, czy chcesz znaleźć ekstremalny prezent czy też relaksujący podarunek, nasi eksperci z pewnością znajdą idealny upominek dla Twoich bliskich. Otwórz nasz katalog marzeń i sprawdź jakie super prezenty mamy w naszej ofercie.

 


Miejsce realizacji

Cały Świat

Czas trwania

Na wieki wieków!

Informacje dla oglądających

Osoba obdarowana otrzyma akt własności 1 000 000 WIMP (Weakly Interacting Massive Particles) - cząsteczek Czarnej Materii, wystawiony przez firmę Kingdom of Universe – właściciela wszystkich ciał niebieskich, obiektów i części składowych przestrzeni kosmicznej poza Układem Słonecznym

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje potwierdzenie nadania własności w postaci: Aktu Własności, Certyfikatu Własności oraz Kodeksu Wszechświata. Cena obejmuję dostawę listem poleconym wspomnianych dokumentów pod adres podany przy dokonywaniu rezerwacji. Istnieje możliwość wybrania przesyłki ekspresowej (wiąże się to z dodatkową opłatą bezpośrednio u wykonawcy). Dokumenty mogą zostać wysłane za granicę.Opinie (1)

Małgorzata

Prezent był wielkim zaskoczeniem i niespodzianką. Nie wiedziałam, że można zostać właścicielem cząstki kosmosu! :-)

1
Dodaj opinię
Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.