Zabieg "Platinum Man" | Kielce

1 2 3 4 5 (1)
Kielce
1 os.

289 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Jeśli myślisz, że zabiegi kosmetyczne stworzone są z myślą wyłącznie o kobietach, a mężczyzna w salonie Spa budzi wielkie zaskoczenie, to jesteś w wielkim błędzie! Szczególnie dojrzała męska cera potrzebuje specjalnej pielęgnacji. Oczywiście, Spa to nie tylko dbanie o wygląd. Po wyjściu z zabiegów odczuwa się spokój i zadowolenie. Przekonaj się sam, jak przyjemny może być Zabieg Platinum Man! Twoja skóra będzie dogłębnie oczyszczona peelingiem, dotleniona specjalnymi preparatami oraz wyraźnie odmłodzona. Pozwól sobie na odrobinę wytchnienia, a z pewnością wyjdziesz z salonu z uśmiechem na twarzy. Zabieg Platinum Man to okazja, żeby się rozluźnić i podładować akumulatory. Nie czekaj, pozwól sobie na relaks!


Zabieg obejmuje:

  • Oczyszczenie skóry,
  • Zabieg ThermoLifting (fale radiowe),
  • Sonoforezę ampułki Tensor,
  • Maskę algową,
  • Aplikację kremu.


Prezent na Walentynki to dla Ciebie ciężki orzech do zgryzienia? Chcesz znaleźć dobry pomysł na prezent dla mężczyzny? Mamy dla Ciebie świetne rozwiązanie! Podaruj mu chwile wytchnienia z jednym z naszych relaksujących prezentów, np. Zabiegiem Platinum Man. To świetny upominek dla dojrzałego mężczyzny. Pozwala nie tylko zrelaksować się, ale także zadbać o cerę. Nie czekaj i podaruj voucher na prezent!


Miejsce realizacji

Kielce

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

1 godzina.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji może pojawić się jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Zabieg nie jest wskazany w przypadku uczulenia na składniki kosmetyków. Zabieg na twarz i szyję dla mężczyzn.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.