Zabawa w Escape Room dla Przyjaciół | Wrocław

1 2 3 4 5 (4)
Wrocław
2-5 os.

119 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Chcecie wspólnie przeżyć ciekawą przygodę? Pójść śladami słynnego detektywa lub odkryć tajemnice Trójkąta Bermudzkiego? Zabawa w Escape Room dla Przyjaciół zapewni Wam świetną zabawę! Stawcie czoła temu nietuzinkowemu wyzwaniu. Tylko nielicznym udaje się wydostać z pokoju. Tajemnice i zagadki wprawią Was o prawdziwy zawrót głowy, a otaczające przedmioty tylko skomplikują sytuację. Kiedy Sherlock Holmes odpoczywa czas na Was! Spróbujcie sami podjąć wyzwanie i rozszyfrować jedno z dwóch sekretnych pomieszczeń. Czeka Was świetna zabawa i przyjemny dreszczyk emocji. Tą przygodę jeszcze długo będziecie wspominać. Powodzenia!

 

Prezent obejmuje:

  • Niezapomnianą przygodę w jednym z trzech pokoi do wyboru, 
  • 60-minutową zabawę z paczką znajomych.

Głowisz się nad pomysłem na prezent dla chłopaka lub dziewczyny? Chcesz zrobić bliskiej osobie niespodziankę, o której przez długi czas będzie pamiętać? Wspólna Zabawa w Escape Room dla przyjaciół to strzał w dziesiątkę! Otóż odkrywanie tajemnic i rozwiązywanie licznych zagadek to świetny pomysł na oryginalny upominek dla każdego! Ten niebanalny prezent uszczęśliwi wszystkich wielbicieli nietuzinkowych rozrywek. Nie zastanawiaj się! Wizyta w Escape Room to gwarancja dobrej zabawy dla całej paczki znajomych.

Miejsce realizacji

Wrocław

Obowiązujący strój

Strój dowolny.

Czas trwania

60 minut

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji prezentu mogą pojawić się wyłącznie osoby obdarowane.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Informacje dodatkowe

Prezent przeznaczony jest dla grup (od 2 do 5 osób). Obdarowani mają do wyboru trzy pokoje: Pokój 1 – Śladami Sherlocka Holmesa; Pokój 2 – Trójkąt Bermudzki, Pokój 3 - Tajemnica Zbrodni (od 16 r.ż).Opinie (2)

 

Dobra organizacja zabawy w Escape Room oraz miła obsługa.

Marzena

fajny i kreatywny sposób na spędzenie czasu. Wymaga myślenia i wspomaga nowe relacje z drugą osobą. Spodziewałam się czegoś innego, ale bardzo miło się rozczarowałam i zamierzam z mężem jeszcze raz spróbować i tym razem rozwiązać zagadkę.

1
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.