JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Zabawa w Escape Room dla Przyjaciół | Olsztyn

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Zabawa w Escape Room dla Przyjaciół | Olsztyn

Olsztyn
2-6 os.

99 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
99 zł

Lubicie gry pełne napięcia, które stawiają przed Wami ciekawe wyzwania? Escape Room to rozrywka dla osób odnajdujących się w atrakcjach grupowych, które świetnie się bawią przy rozwiązywaniu zagadek. Wybierzcie jeden z czterech oryginalnych pokojów i dajcie się porwać wciągającej grze intelektualnej. Łączcie kolejne tropy, aby rozgryźć wszystkie zawiłości układanki. Czy dacie radę sami uwolnić się z pokoju przed końcem czasu? Przekonajcie się, podejmując wyzwanie Escape Roomu!

Co obejmuje prezent?

60-minutową zabawę w jednym z 4 pokoi zagadek. 

Jak przebiega realizacja?

Zabawa rozpocznie się krótkim wyjaśnieniem zasad i przedstawieniem historii pokoju. Następnie zostaniecie wprowadzeni do wybranego pomieszczenia, a drzwi zostaną zatrzaśnięte. Zegar zacznie odliczać 60 minut, w ciągu których będziecie musieli rozwiązać wszystkie zagadki i wydostać się z pokoju. 

Co jeśli nie będziemy mogli sobie poradzić z jakaś zagadką?

Mistrz gry cały czas będzie się Wam przyglądać i w razie potrzeby pomoże w rozwiązaniu zadania.

Czy wiesz że...
Pierwsze Escape Room powstały w świecie wirtualnym. W 1988 programiści stworzyli pokój zagadek, w którym trzeba było znaleźć szyfr odblokowujący zamek drzwi.

Zabawa w Escape Room dla Przyjaciół sprawdzi się jako:

prezent dla przyjaciół, prezent na wieczór kawalerski, prezent dla rodziców.

Escape room to gra zespołowa, która gwarantuje świetną zabawę i integrację, dlatego sprawdzi się jako pomysł na prezent na Dzień Dziecka – święto, które warto spędzić w rodzinnym gronie. Podarunek tego typu jest również wręczany przy innych okazjach np. z okazji urodzin lub Świąt Bożego Narodzenia. Z racji tego, że wymaga współpracy i całej grupie zapewnia świetną zabawę, stał się też modny jako prezent na wieczór kawalerski lub wieczór panieński.

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Olsztyn

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

60 minut.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Informacje dodatkowe

Do wyboru jeden z pokoi: "Zamach na Napoleona" dla max. 4 osób, "Zbrodnia w domu leśniczego" dla max. 5 osób, "Kradzież dzieł Kopernika" oraz "Czołg w jeziorze" dla max. 6 osób. UWAGA: pokoje zagadek są zmieniane co kilka miesięcy. Zakup vouchera uprawnia do 60-minutowej zabawy w wybranym pokoju, który jest dostępny w dniu realizacji vouchera.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE


Opinie (1)

Emilia Dryło

Świetna zabawa. Dostałam voucher w prezencie i powiem że prezent trafiony w 10 :) Było rewelacyjnie i jak najbardziej polecam!!! :)

1
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.