Wyścig ¼ mili - Drag Racing | Wrocław (okolice)

1 2 3 4 5 (1)
Krzywa
1 os.

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Uwielbiasz filmy z cyklu "Szybcy i wściekli"? Imponują Ci wielkie umiejętności jej głównego bohatera - Dominica Toretto? Już dziś masz szanse przeżyć emocje zbliżone do tych filmowych! Wyścig ¼ mili - Drag Race to prawdziwa gratka dla każdego miłośnika ostrej jazdy samochodem! Wywodzący się z USA Drag Race, w Polsce nazywany wyścigiem równoległym to niesamowita rywalizacja na prostej drodze liczącej około 400 metrów! Skoncentruj się i ruszaj! Dojedziesz do mety szybko i wściekle niczym Twój ulubiony bohater! Zapraszamy!

Co obejmuje prezent?

Prezent obejmuje uczestnictwo w wyścigu na ćwierć mili na profesjonalnie przygotowanym torze do Drag Race. Obdarowany może rywalizować z innym uczestnikiem bądź z zawodowym kierowcą Stigiem! Może także przeżyć wyścig jako pasażer! W czasie rywalizacji kierowcy towarzyszy doświadczony instruktor, który dba o jego bezpieczeństwo. Dodatkowo prezent zawiera 20-minutową możliwość korzystania z toru Pixers Ring (open track).

Jakim samochodem można się ścigać?

Organizator wyścigów daje osobie obdarowanej możliwość ściagania się samochodem marki Tesla model S.

Czy każdy może wziąć udział w wyścigu?

W Drag Race może wziąć udział każdy kto ukończył 21 lat i posiada ważne prawo jazdy!

Wyścig ¼ mili - Drag Race sprawdzi się jako:

prezent dla niej, prezent dla miłośnika motoryzacji, prezent dla mężczyzny.

Zapewnij bliskiej Ci osobie emocje rodem z filmu "Szybcy i wściekli"! Wyścig ¼ mili - Drag Race to fantastyczny pomysł na prezent dla każdego kto lubi rywalizację! Ten wyjątkowy wyścig samochodowy może być super prezentem dla męża lub dla taty. Będzie świetnym podarunkiem na urodziny lub z okazji imienin! Wyślij go na tor, niech poczuje ducha rywalizacji!


Miejsce realizacji

Krzywa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

2 wyścigi (2 x 400 m)

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji prezentu mogą pojawić się osoby obserwujące.

Pogoda

Realizacja usługi może zostać przerwana z powodu złych warunków pogodowych lub innego niebezpieczeństwa zaistniałego na torze i przeniesiona na inny termin.

Informacje dodatkowe

Usługa będzie realizowana zgodnie z kalendarzem wydarzeń:- dostępna tylko dla kierowców powyżej 21 roku życia z ważnym Prawem Jazdy ( chyba, że wybrana została opcja wyścigu jako pasażer). Każdemu kierowcy będzie towarzyszył instruktor na miejscu pasażera, który zadba o profesjonalny instruktaż przed wyścigiem i bezpieczeństwo w jego trakcie.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.