Wyprawa na Quadach | Warszawa

1 2 3 4 5 (1)
Warszawa
1 os.

399 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Spróbuj swoich sił w ekstremalnych warunkach. Wyprawa na Quadach to świetna okazja, aby sprawdzić swoje umiejętności na bezdrożach. Trzymaj mocno kierownicę i miej oczy szeroko otwarte! Na trasie mogą pojawić się różne przeszkody, pagórki, leśne ścieżki oraz strumyki. Poczuj wolność, jaką daje jazda ATV. Zaszalej zapominając o sprawach przyziemnych. Sprawdź swoją wytrzymałość na kilkugodzinnej wyprawie, kiedy nie zawsze jest ciepło, sucho i spokojnie. Czeka na Ciebie mnóstwo wrażeń.


Pojazdy:

  • quady Kymco MXU 300 i MXU 150
  • napęd na tylną oś
  • waga ok. 230 kg
  • moc 21 KM

Wymagania:

  • prawo jazdy kategorii B

Wyprawa na Quadach to idealny prezent dla osób, poszukujących nietypowych doświadczeń i nowych wrażeń. Podaruj tą niepowtarzalną przygodę bliskiej osobie. Jazda quadem dostarczy dużej dawki adrenaliny i radości jednocześnie. Doświadczeni instruktorzy czuwają nad bezpieczeństwem uczestników, a przed startem przeprowadzają indywidualne szkolenia.


Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie swobodne, którego nie boisz się pobrudzić.

Czas trwania

3 godziny.

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Wymagane Prawo Jazdy kat. B. 


Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności