Wyprawa na Quadach | Warszawa

1 2 3 4 5 (1)
Warszawa
1 os.

399 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Spróbuj swoich sił w ekstremalnych warunkach. Wyprawa na Quadach to świetna okazja, aby sprawdzić swoje umiejętności na bezdrożach. Trzymaj mocno kierownicę i miej oczy szeroko otwarte! Na trasie mogą pojawić się różne przeszkody, pagórki, leśne ścieżki oraz strumyki. Poczuj wolność, jaką daje jazda ATV. Zaszalej zapominając o sprawach przyziemnych. Sprawdź swoją wytrzymałość na kilkugodzinnej wyprawie, kiedy nie zawsze jest ciepło, sucho i spokojnie. Czeka na Ciebie mnóstwo wrażeń.


Pojazdy:

  • quady Kymco MXU 300 i MXU 150
  • napęd na tylną oś
  • waga ok. 230 kg
  • moc 21 KM

Wymagania:

  • prawo jazdy kategorii B

Wyprawa na Quadach to idealny prezent dla osób, poszukujących nietypowych doświadczeń i nowych wrażeń. Podaruj tą niepowtarzalną przygodę bliskiej osobie. Jazda quadem dostarczy dużej dawki adrenaliny i radości jednocześnie. Doświadczeni instruktorzy czuwają nad bezpieczeństwem uczestników, a przed startem przeprowadzają indywidualne szkolenia.


Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie swobodne, którego nie boisz się pobrudzić.

Czas trwania

3 godziny.

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Wymagane Prawo Jazdy kat. B. Opinie (2)

Przemek

Fajny prowadzący. Quady przyjemne do jazdy (dla nowicjusza). Teren jazdy rozległy, jest gdzie pojeździć w górę i w dół, jest też parę miejsc gdzie można się rozpędzić. Polecam ubrać się w nieprzewiewną odzież oraz założyć rękawice, przydadzą się okulary przeciwsłoneczne jeśli jest pogodnie. Gogle ochronne są na miejscu (kurz).

Jarek

Swietny wykonawca, prawdziwy pasjonat i doskonaly nauczyciel. Dziekuje!

1
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności