Wyprawa na Quadach | Kielce

1 2 3 4 5 (0)
Kielce (okolice)
1 os.

499 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Wybierz się na ekstremalną wyprawę podczas której, sprawdzisz swoją wytrzymałość. Nie straszne Ci żadne przeszkody, lubisz czasem pobrudzić się błotem? 3 godzinna wyprawa Quadem zapewni Ci dobrą zabawę, która pozostanie w Twojej pamięci na długi czas! Masz do wyboru Honde TRX Fortrax 420 i 250 - te niewielkie a zarazem szybkie i zwinne maszyny zapewnią Ci dużą satysfakcje i zaspokoją Twoje oczekiwania. Wyprawa ta, to ogromny zastrzyk adrenaliny i nowych doświadczeń. Pokonując bezdroża pełne niespodzianek zapomnisz o codziennych sprawach i poczujesz maksymalne odprężenie!

Prezent obejmuje:

  • 3 godzinną wyprawę na quadach,
  • Ekstremalną przygodę pełną niespodzianek.

Zastanawiasz się co możesz podarować bliskiej Ci osobie? Jazda Quadem zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających! Ten niebanalny upominek zapewni obdarowanej osobie przede wszystkim dobrą zabawę. Masa adrenaliny to na pewno świetny prezent dla taty, mamy, syna, córki, a także dla Twojej drugiej połowy. Bądź oryginalny i podaruj przeżycie jakim jest ekstremalna Wyprawa Quadem, która będzie atrakcyjna dla każdego miłośnika motoryzacji!


Miejsce realizacji

Kielce (okolice)

Obowiązujący strój

Ubranie swobodne, którego nie boisz się pobrudzić.

Czas trwania

3 godziny.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji może pojawić się jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Jazda odbywa się w terenie. Do dyspozycji są quady Honda TRX Fortrax 420 i 250. Zabroniona jest realizacja po spożyciu alkoholu lub innych środków odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.