Wyprawa Konna dla Dwojga okolice Poznania

1 2 3 4 5 (1)
Poznań (okolice)
2 os.

270 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Dzięki doświadczonemu instruktorowi poznasz tajniki Jazdy Konnej. Wyprawa daje poczucie wolności i harmonii jeźdźca z koniem. Gdy zaczyna się jeździć w takt ruchów konia, można poczuć prawdziwą łączność z naturą. Wypoczynek w siodle pozytywnie wpływa nie tylko na ciało, ale również na kondycję psychiczną. Towarzyszyć będzie Wam doświadczony instruktor, który zaplanuje Wam trasę oraz dopilnuje abyście cały czas byli bezpieczni. Zjednoczcie się z naturą i poczujcie wiatr we włosach podczas szalonego galopu po nieznanych terenach!

Nie masz pomysłu na prezent dla pary? Z chęcią Ci pomożemy! Wyprawa Konna dla Dwojga to romantyczny prezent na walentynki, urodziny, rocznicę lub ślub. To gwarancja dobrej zabawy na świeżym powietrzu i trwałych wspomnień. Podaruj ten ciekawy prezent dla pary, która kocha zwierzęta i sport!


Miejsce realizacji

Poznań (okolice)

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

Wyprawa konna trwa 3 godziny. Odbywa się w dwóch etapach I etap: jazda na ujeżdżalni - 1,5 godz, II etap: jazda w terenie - 1,5 godz

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać telefonicznie. Do dyspozycji uczestników toczki oraz niezbędny sprzęt jeździecki. Prezent przeznaczony dla osób powyżej 18 roku życia, wymagane potwierdzenie o braku przeciwwskazań do jazdy konnej. W przypadku braku wystarczających umiejętności wyprawę można zamienić na jazdę na ujeżdżalni.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności