Wycieczka Szybką Łodzią Motorową dla 5 osób | Warszawa

1 2 3 4 5 (0)
Łacha k. Serocka
1-5 os.

89 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Kochacie wodę i sporty z nią związane? A może uwielbiacie podziwiać widoki? Rodzinna Wycieczka Szybką Łodzią Motorową bez problemu łączy te rzeczy. Wejdźcie na pokład wygodnej i szybkiej łodzi, a następnie zdecydujcie o charakterze swojej wycieczki. Interesuje Was wariant turystyczny, edukacyjny, a może przepełniona adrenaliną wersja rozrywkowa? Wystarczy, że przejdziecie krótkie szkolenie teoretyczne i możecie ruszać na podbój Zalewu Zegrzyńskiego! Doświadczony sternik pokaże Wam, ile radości zapewnia szybkie mknięcie po falach oraz spokojny, turystyczny rejs po tafli zalewu. Możecie nawet poprowadzić łódź pod bacznym okiem instruktora! Przygotujcie się na tę wodną przygodę i wyruszcie na spotkanie cudownym wspomnieniom. Woda, sternik oraz spokojne wody Zalewu Zegrzyńskiego czekają na Was!

Prezent obejmuje:

  • Rejs o charakterze edukacyjnym, rozrywkowym lub turystycznym,
  • Możliwość poprowadzenia łodzi pod okiem sternika,
  • Eksploracja ciekawych zakątków rzeki Narew oraz Zalewu Zegrzyńskiego.

Nie masz pomysłu na niebanalny prezent dla bliskich lub znajomych? Potrzebny Ci jest oryginalny podarunek na każdą okazję? Wycieczka Szybką Łodzią Motorową dla 5 osób to genialny wybór. To nie tylko świetny upominek, lecz także niepowtarzalne przeżycie, dostarczające ogromnych emocji oraz trwałych wspomnień. Jeżeli potrzebny Ci jest ekstremalny prezent dla rodziny, znajomych lub pracowników to ten upominek z pewnością zda egzamin. Woda to nie Twój żywioł? Zobacz nasz katalog marzeń i przekonaj się jakie inne super prezenty przygotowaliśmy dla Twoich bliskich!


Miejsce realizacji

Łacha k. Serocka

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

30 minut.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Informacje dodatkowe

Wycieczka w zależności od potrzeb załogi może mieć charakter turystyczny, edukacyjny, bądź też rozrywkowy. Wycieczki odbywają się na wygodnych i szybkich jachtach motorowych, dowodzonych przez doświadczonych sterników posiadających odpowiednie uprawnienia do przewozu osób na drogach wodnych (Stermotorzyści Żeglugi Śródlądowej). Każdy z członków załogi może samodzielnie prowadzić jacht pod okiem doświadczonego sternika.


Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności