Wycieczka Sportowym Motocyklem | Warszawa

1 2 3 4 5 (1)
Warszawa
1 os.

699 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Czujesz czasem ukłucie zazdrości, widząc pędzących ulicami Warszawy motocyklistów? To normalne! Większość kierowców samochodów marzy o tym, żeby się z nimi zamienić i osobiście przeżyć przygodę na jednośladzie. Ty masz okazję spełnić to marzenie w trakcie Wycieczki Motocyklem Sportowym. Godzina ekstremalnej jazdy dostarczy Ci wielu fantastycznych wrażeń, i potwierdzi to, co każdy intuicyjnie przeczuwa – jazda motocyklem jest jednym z najpiękniejszych przeżyć. Przekonaj się o tym!

Co obejmuje prezent?

Przejażdżkę sportowym motocyklem po ulicach Warszawy. Przejażdżka w roli pasażera z doświadczonym kierowcą.

Jak przebiega realizacja?

Na początku następuje założenie odzieży ochronnej i zapoznanie z zasadami bezpieczeństwa. Następnie można już cieszyć się przejażdżką. Podczas jazdy przewidziana jest 15 minutowa przerwa. 

Jakim motocyklem będę jeździć?

Yamaha YFZ – R1 lub MV Agusta F3

Nie wiesz jaki prezent wybrać na zbliżającą się okazję? Spraw podarunek, który będzie naprawdę nietypowy – wręcz motoprezent. Możesz mieć pewność, że tego typu upominek będzie przyjęty z zachwytem. To w szczególności wyjątkowy prezent dla niej – bo niemal każda kobieta uwielbia być wożona na szybkim i stylowym motocyklu.


Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Kask, kurtkę i rękawice zapewnia organizator.

Czas trwania

60 minut.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji prezentu może pojawić się wyłącznie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Przejażdżka w roli pasażera z doświadczonym kierowcą. Dostępne motocykle to Yamaha YFZ – R1 oraz MV Agusta F3. Max. waga 80 kg, max. wzrost 190 cm. Osoby w wieku 14-18 lat muszą posiadać zgodę opiekuna prawnego. Przerwa do 15 minut, start i koniec w dowolnym miejscu w Warszawie, zapis filmowy z 2 lub więcej kamer (w postaci surowej). Za 250 zł możliwość nagrania i zmontowania teledysku.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.