Wodne Szaleństwo dla Dwóch Osób

1 2 3 4 5 (1)
Berkshire
2 os.

379 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

To coś dla fanatyków mocnych emocji. Jak będzie wyglądać Wasze wodne szaleństwo, zależy od Waszych decyzji! Do wyboru macie skuter wodny, narty wodne oraz łódź RIB. Pierwsze dwie opcje to potężna dawka adrenaliny, bowiem od prutej przez maszynę tafli wody będzie dzielić Was raptem kilkadziesiąt centymetrów. Trzecia możliwość to wciąż niesamowita okazja, by poczuć prędkość, jednak w postaci przystosowanej do potrzeb ludzi ceniących wygodę bardziej niż ekstremalne emocje. Której z opcji byście nie wybrali, czeka Was wodny rajd w Lagoona Park. Będzie to spora dawka adrenaliny, jednak nie macie się czego obawiać! Wybraną przez Was maszynę poprowadzi wykwalifikowany instruktor. Wy zaś będziecie mogli w pełni skupić się na prędkości i dobrej zabawie.

Prezent obejmuje:

  • Jazdę po powierzchni wody,
  • Szkolenie dotyczące bezpieczeństwa,
  • Sprzęt zapewniający bezpieczeństwo.

Wodna Przejażdżka dla Dwóch Osób to oryginalny prezent, który sprawi dużo radości każdemu fanowi sportów wodnych. Jeżeli szukasz czegoś, co stanowiłoby dobry prezent na urodziny dla kogoś takiego, to rejs świetnie się sprawdzi. Urodziny nie są jedyną okazją na wręczenie takiego podarku, to także niebanalny prezent na Walentynki. Taki podarunek z pewnością będzie także dobrym dla pracownika. Obdarowany takim prezentem będzie miał zapewnioną potężną dawkę emocji.


Miejsce realizacji

Berkshire

Obowiązujący strój

Przynieś strój do kąpieli, klapki i ręcznik. Całe potrzebne wyposażenie będzie znajdować się na miejscu.

Czas trwania

30 minut

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji może pojawić się jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Prezent jest realizowany w sezonie od maja do września. Okres, w którym realizowany jest prezent może się zmienić.

Informacje dodatkowe

Prezent można zrealizować 6 dni w tygodniu (nie ma możliwości realizacji we wtorki). Minimalny wiek: 14 lat (Skuter wodny na stojąco) i 16 lat (skuter wodny oraz łódź RIB). Realizujący prezent mający mniej niż 18 lat będa potrzebowali zgody opiekuna. Prezent można realizować od maja do września.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.