Wodne Szaleństwo w Reading

1 2 3 4 5 (0)
Berkshire
1 os.

325 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Woda i szybkość to Twoje największe pasje? To przeżycie powstało z myślą o Tobie! Teraz masz okazję, by zostać pogromcą fal i zakosztować adrenaliny. Do walki z żywiołem możesz wybrać jedną z trzech broni: jeden z dwóch rodzajów skuterów wodnych lub małą łódź motorową typu RIB. Areną waszego pojedynku będzie jezioro w Lagoona Park. Ten zbiornik wodny ma aż 10 hektarów, więc z pewnością starczy Ci miejsca na ostre zakręty i wypróbowanie mocy wybranej przez Ciebie maszyny. To zupełnie coś innego, niż jazda po lądzie. Tutaj nie ma czegoś takiego, jak krawędź szosy czy koniec trasy. Jedynymi ograniczeniami są brzegi akwenu oraz Twoja fantazja. Prując po tafli jeziora poznasz nowe znaczenie słowa wolność. Rozpocznij swoją wodną przygodę.

Prezent obejmuje:

  • Jazdę na jednym z dwóch rodzajów skuterów wodnych lub małą łodzią motorową typu RIB,
  • Szkolenie dotyczące bezpieczeństwa,
  • Wyposażenie niezbędne do zabawy.

Jazda Skuterem Wodnym/Łodzią Motorową to nietypowy prezent dla każdego fana sportów wodnych. Pędzenie po tafli jeziora z ogromną prędkością to coś, co sprawia, że życie to przygoda. Jeśli podarujesz Jazdę Skuterem Wodnym/Łodzią Motorową jako prezent na Dzień Chłopaka, sprawisz komuś wiele radości. Upominek ten nada się idealnie na takie okazje, jak urodziny lub imieniny. To świetny upominek, który zapewnia niezapomniane emocje.


Miejsce realizacji

Berkshire

Obowiązujący strój

Strój kąpielowy, klapki i ręcznik. Buty wodne lub tenisówki.

Czas trwania

30 minut

Informacje dla oglądających

1 osoba

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Realizacja prezentu jest możliwa przez sześć dni w tygodniu (nie jest możliwa we wtorki). Minimalny wiek osoby realizującej prezent zależy od rodzaju pojazdu. Są to odpowiednio: minimum 14 lat (Jazda skuterem wodnym na stojąco) oraz 16 lat (jazda skuterem wodnym na siedząco  i łódź motorowa RIB). Osoby mające mniej niż 18 lat będą potrzebowały zgody opiekuna prawnego.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności