Wiśniowo – Czekoladowa Rozkosz dla Ciała | Olsztyn

1 2 3 4 5 (0)
Olsztyn
1 os.

249 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Czy wiesz, że dawniej kobiety pragnące wyglądać pięknie potrafiły niemal katować swoje ciało? To przeszłość, bo na szczęście żyjemy w czasach, w których pielęgnacja swojego ciała gwarantuje niebywałe przyjemności. Wiśniowo – Czekoladowa Rozkosz dla Ciała to zabieg, który wykorzystując oleje i kremy o odprężającym zapachu wiśni i czekolady wygładza Twoją skórę, nawilżając ją i odżywiając. Ciebie natomiast wprowadza w stan głębokiego odprężenia, dzięki czemu możesz pięknieć i wypoczywać jednocześnie. Korzystaj z rozkoszy, jaką Ci podarowano!

Co obejmuje prezent?

Prezent obejmuje peeling oraz masaż całego ciała.

Jak wygląda realizacja?

Na początku wykonywany jest peeling ciała YASUMI Cherry & Shea Cream Body Scrub, następnie masażysta przemasuje Twoje ciało kremem do masażu Yaumi Sensual Chocolate. Na koniec na Twoje ciało zostanie nałożony krem Red Frutis Body Cream.

Wiśniowo – Czekoladowa Rozkosz dla Ciała sprawdzi się jako:

Prezent dla Ukochanej, Podarunek na Rocznicę, Upominek na Walentynki, Prezent na Dzień Kobiet.

Jeżeli zdecydowaliśmy się już na oryginalny prezent spa dla bliskiej osoby, to musimy jeszcze zdecydować o tym, jaki konkretnie podarunek z wielu dostępnych wybierzemy. W takiej sytuacji, należy wziąć pod uwagę potrzeby i gusta tego, komu nasz upominek dedykujemy. Można też celować w coś uniwersalnego – prezent dla każdego – do takich wydaje się należeć Wiśniowo-Czekoladowa Rozkosz dla Ciała.


Miejsce realizacji

Olsztyn

Obowiązujący strój

Na miejscu otrzymasz jednorazową bieliznę, szlafrok oraz klapki.

Czas trwania

Na miejscu otrzymasz jednorazową bieliznę, szlafrok oraz klapki.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji może pojawić się jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Prezent realizowany niezależnie od pogody.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje peeling i masaż całego ciała. Przeciwwskazania: ostre stany zapalne, gorączka, nowotwory, uszkodzenia i choroby skóry, żylaki, zakrzepowe zapalenia żył, zaburzenia krwi, nadciśneinie, ostre stany zwyrodnień kostno-stawowych, cukrzyca, choroby przewlekłe.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności