Aktywny Wypoczynek w Hotelu Złoty Lin dla Dwojga | Warszawa (okolice)

1 2 3 4 5 (6)
Wierzbica k. Serocka (hotel) oraz Łacha k. Serocka (sporty wodne)
2 os.

850 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Chcecie nacieszyć się swoją obecnością? Potrzebne Wam chwilę tylko we dwoje? Wypad za miasto to świetna propozycja! Aktywny Wypoczynek w Hotelu Zoty Lin dla Dwojga to znakomita okazja, żeby spędzić wspólnie czas. Oderwiecie się od codziennych obowiązków, a sporty wodne dostarczą Wam wiele niezapomnianych wrażeń. Aktywnie spędzony czas to sama przyjemność oraz kolejna okazja, żeby jeszcze bardziej zbliżyć się do siebie. Czekają Was również chwilę relaksu podczas uroczystej kolacji i pobytu w hotelu Złoty Lin. Romantyczne chwile dodadzą Wam dużo pozytywnej energii, którą będziecie mogli wykorzystać podczas wodnego szaleństwa. Następny dzień rozpoczniecie od śniadania zaserwowanego do łóżka, po którym czeka Was niesamowity dzień nad Zalewem Zegrzyńskim. Udanej zabawy!

Prezent obejmuję:

  • Uroczystą kolację w Restauracji Złoty Lin,
  • Nocleg w pokoju dwuosobowym ze śniadaniem w Hotelu Złoty Lin,
  • 2 godziny zabawy na wodzie (narty wodne, wakeboard, koła, szybkie motorówki) pod okiem instruktora i ratownika.
Szukasz ciekawego pomysłu na prezent dla pary? Chcesz podarować niebanalny upominek na święta dla dwojga? Spraw przyjemność bliskiej osobie. Weekend ze Sportami Wodnymi dla Dwojga na pewno uszczęśliwi obdarowanych! Zbliża się ważna okazja? Potrzebny Ci prezent na rocznicę, urodziny czy Walentynki? Wypad za miasto to idealny podarek na każdą okazję! Weekend pełen atrakcji to świetny upominek dla pary.

Miejsce realizacji

Wierzbica k. Serocka (hotel) oraz Łacha k. Serocka (sporty wodne)

Obowiązujący strój

Należy zabrać ze sobą strój sportowy, kąpielowy, wygodne obuwie oraz okulary przeciwsłoneczne.

Czas trwania

1 doba hotelowa. Doba hotelowa zaczyna się o 14:00, a kończy o 12:00.

Informacje dla oglądających

W przypadku chęci wzięcia ze sobą dzieci, skontaktuj się bezpośrednio z Wykonawcą.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Informacje dodatkowe

Realizacja możliwa w dowolne dni tygodnia. Prezent obejmuje: uroczystą kolację w Restauracji Złoty Lin, nocleg w pokoju dwuosobowym ze śniadaniem w Hotelu Złoty Lin, 2 godziny zabawy na wodzie (narty wodne, wakeboard, koła, szybkie motorówki) pod okiem instruktora wraz z niezbędnym sprzętem potrzebnym do realizacji atrakcji. Od osób poniżej 18 roku życia wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda prawnych opiekunów lub obecność jednego z nich podczas przeżycia. Minimalny wiek uczestnika: 14 lat.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.