Weekend na Chopperze

1 2 3 4 5 (4)
Warszawa
1-2 os.

499 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Choppery powstały pod koniec lat 50, gdy motocykliści jeżdżący na ciężkich maszynach zapragnęli większej prędkości. Wokół maszyn i motocyklistów szybko powstała otoczka "wolnych ptaków". Wiatr we włosach, skórzana kurtka, wierny motocykl i pusta autostrada - to marzenie każdego easy ridera! Zawsze chciałeś przejechać się prawdziwym chopperem? Teraz masz okazję! Usiądź za sterami Hondy VT 600 Shadow i ruszaj w trasę! Zobacz jak jednoślad dosłownie pożera drogę przed sobą i poczuj prawdziwą przyjemność płynącą z jazdy. Wygodna pozycja, przyjemnie szemrzący silnik i duże przyspieszenie to wizytówka prawdziwego choppera. Poczuj się jak Dennis Hopper jadąc w stronę zachodzącego słońca i przekonaj się na czym polega prawdziwa wolność. Born to be wild!

Dane techniczne Hondy VT 600 Shadow:

  • Silnik V-Twin o pojemności 580 ccm,
  • Moc 40 KM,
  • Masa 196 kg,
  • Prędkość maksymalna 160 km/h.

Nie masz pomysłu na niebanalny prezent dla męża, chłopaka lub ojca? Z chęcią Ci pomożemy! Chopper na weekend to genialny prezent dla każdego mężczyzny, którego pasją jest motoryzacja. Przeżycie to zawsze strzał w dziesiątkę. To fajny podarunek, który nie tylko zapewnia ogromną radość, lecz także trwałe i miłe wspomnienia. Chcesz znaleźć inny motoprezent?


Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Zalecamy strój przystosowany do jazdy motocyklem.

Czas trwania

Wydanie motocykla w piątek ok. godz. 18:00, zwrot motocykla w niedzielę do godz. 19:00 lub poniedziałek ok. godz. 11:00.

Informacje dla oglądających

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Po krótkim instruktażu wstępnym sprawdzeniu umiejętności jazdy na placu , uczestnik przygody, samodzielnie wyjeżdża na trasę. Organizator zapewnia motocykl Honda VT 600 Shadow. Prezent nie obejmuje paliwa. Wykonawca udostępnia kaski i stroje za dodatkową opłatą. Limit przebiegu 500 mil = ok. 800 km - w przypadku przekroczenia limitu opłata dodatkowa 1 zł/km. Zakaz opuszczania terytorium kraju.  Wymagane prawo jazdy kat A. Waga uczestnika do 130 kg. Zakaz jazdy pod wpływem alkoholu, lub podobnie działającego środka. Możliwa jazda z pasażerem. Przed jazdami wymagana jest podpisanie oświadczenia: „W przypadku uszkodzenia, motocykla wynikającego z nieumiejętnego posługiwania się , zobowiązuję się do pokrycia kosztów naprawy.” Obowiązuje kaucja zwrotna w gotówce 1000 zł. W przypadku spowodowania kolizji, lub opuszczenia granic kraju kaucja przepada. Rezerwacja powinna być dokonana na dwa tygodnie przed realizacją.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności