Warsztaty w Manufakturze Słodyczy dla Rodziny ze Słodkim Upominkiem | Szczecin

1 2 3 4 5 (1)
Szczecin
1-3 os.

149 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Chcielibyście przeżyć wspaniałą, niezapomnianą przygodę? Wybierzcie się do Manufaktury Słodyczy w Szczecinie. Po przekroczeniu drzwi, przeniesiecie się do krainy prawdziwych słodkości! Sprawdźcie, jak mistrzowie sztuki cukierniczej tworzą prawdziwe kompozycje z cukru. Nie tylko zobaczycie na własne oczy, jak wygląda cała procedura, lecz także będziecie mieć okazję spróbować stworzone słodkości! Puśćcie wodzę wyobraźni - wymyślcie niebanalne i jedyne w swoim rodzaju słodycze. Przekonajcie się sami, ile radości może dać udział w tak niecodziennym wydarzeniu. Świetna zabawa gwarantowana! Na koniec otrzymacie własnoręcznie wykonane lizaki i cukierki oraz słodki upominek, dzięki czemu na długo zapamiętacie to wspaniałe przeżycie.

 

Prezent obejmuje:

  • Wstęp do Manufaktury Cukierków dla rodziny na pokaz produkcji słodyczy,
  • Wykonanie własnego lizaka i cukierków,
  • Słodki upominek na koniec warsztatów.


Nie macie pomysłu na prezent? Warsztaty w Manufakturze Słodyczy dla Rodziny to świetna propozycja dla każdego! Sprawdźcie sami, jaką frajdę może sprawić tworzenie łakoci. Z pewnością zachwyci wszystkich wielbicieli smakołyków - nie tylko najmłodszych, lecz także tych bardziej wymagających. Przekonajcie się sami, że warsztaty w manufakturze to idealny prezent na Urodziny, Imieniny oraz Święta. Niewątpliwie ucieszą się z niego wszystkie Dzieci! Idźcie z duchem czasu - podarujcie voucher na prezent dla Rodziców, Przyjaciół lub Brata i Siostry

Miejsce realizacji

Szczecin

Obowiązujący strój

Ubrania, w których czujecie się dobrze.

Czas trwania

1 godzina.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje wstęp do Manufaktury Cukierków na warsztaty produkcji słodyczy. Każda osoba obdarowana na koniec warsztatów otrzyma własnoręcznie zrobionego lizaka i słodki upominek. Warsztaty odbywają się po rezerwacji telefonicznej lub mailowej. Maksymalna ilość osób, która bierze udział w warsztatach: 3.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.