Warsztaty na Kole Garncarskim dla Dwojga | Wrocław

1 2 3 4 5 (0)
Wrocław
2 os.

229 zł

12 miesięcy ważności
Bezpieczne zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Uwielbiacie zdobywać nowe doświadczenia? Chcecie poznać tajniki sztuki lepienia z gliny? Warsztaty na Kole Garncarskim dla Dwojga to idealna propozycja na spędzenie czasu w swoim towarzystwie! Włączcie "lampkę kreatywności" i stwórzcie prawdziwe dzieła sztuki. Najpierw, czeka Was lekcja teoretyczna, podczas której pozyskacie niezbędną wiedzę w dziedzinie garncarstwa. Następnie, przejdziecie do działania! Pod okiem eksperta, nauczycie się wielu technik, które pomogą Wam własnoręcznie wykonać wybrane przez Was przedmioty. Podczas tych warsztatów, wykażecie się niezwykłą pomysłowością, a stworzone przez Was unikatowe egzemplarze, będą stanowiły oryginalny dodatek do wystroju Waszych wnętrz. Może ta wyjątkowa przygoda rozbudzi w Was duszę prawdziwych artystów... Ubierzcie się wygodnie i pozwólcie sobie na niesamowite artystyczne doznania!

 

Prezent obejmuje:

  • Zajęcia toczenia na kole garncarskim dla dwóch osób,
  • Pamiątkowy dyplom ukończenia warsztatów.

Szukasz pomysłu na prezent dla pary? Nie wiesz jaki oryginalny prezent możesz podarować dla zakochanych? Warsztaty na Kole Garncarskim dla Dwojga na pewno zapewnią obdarowanym wiele ciekawych przeżyć. Podaruj ten nietuzinkowy upominek na Święta, urodziny czy inną okazję. Ta artystyczna przygoda to świetny prezent dla każdego. Nie zastanawiaj się - zdecyduj się już dziś i wręcz swoim bliskim niezwykły voucher prezentowy!

Miejsce realizacji

Wrocław

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

3 godziny.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Wykonane przez siebie przedmioty można zabrać do domu. Po ukończeniu zajęć uczestnicy otrzymują także pamiątkowy dyplom.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje