Warszawa Nocą - Zwiedzaj i Smakuj Stolicę!

1 2 3 4 5 (1)
Warszawa
2 os.

269 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Chcesz spędzić wieczór w miłej atmosferze? Warszawa Nocą Zwiedzaj i Smakuj Stolicę to znakomita przygoda! Klimatyczna kafejka znajdująca się w samym sercu tętniącej życiem Warszawy. Mała boczna uliczka pełna sekretów i tajemnic, które czekają na rozwiązanie. Czeka Was relaks w postaci wyśmienitego wina i przekąsek. Na talerzu pojawią się również stołeczne opowieści i zagadki. Na koniec przewodnik zabierze Was na indywidualny spacer, który odsłoni warszawskie sekrety. Wybierz spośród niezwykłych tematów: "Wielkie miłości II RP", "Szemrana Warszawa", "Historie z życia półświatka", "Warszawa na słodko, Warszawa na słono, Szlakiem słynnych kawiarni i restauracji" stolicy", "Tajemnice Traktu Królewskiego, Niezwykli mieszkańcy dawnej Warszawy".

 

Prezent obejmuje:

  • Półlitrową karafkę wina, 
  • Zestaw przekąsek,
  • Spacer z przewodnikiem, który swoją miłością do Warszawy zaraził już wielu polskich i zagranicznych gości!


Oryginalne prezenty stają się coraz bardziej popularne. Przykładem takiego upominku może być voucher na prezent Warszawa Nocą. To świetny prezent dla pary, która lubi spędzać czas poza domem. Niezapomniane prezenty to nasza specjalność. Przejrzyj na katalog marzeń i poznaj nasze pomysły na upominek.


Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

Należy zarezerwować sobie czas na 60 minut spaceru z przewodnikiem oraz na spokojne delektowanie się winem i przekąskami.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się mogą jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Cena obejmuje półlitrową karafkę wina, zestaw przekąsek. Spacer prowadzi przewodnik, który swoją miłością do Warszawy zaraził już wielu polskich i zagranicznych gości.

Prosimy o rezerwację co najmniej 2 tygodnie wcześniej.


Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności