Warszawa na Śniadanie | Zwiedzaj i Smakuj Stolicę!

1 2 3 4 5 (1)
Warszawa
2 os.

220 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Warszawa na Śniadanie? To prawdziwy zastrzyk energii na cały dzień! Klimatyczna kafejka znajdująca się w samym sercu tętniącej życiem stolicy zaprasza na niezwykły poranek. W małej uliczce na ul. Próżnej serwuje się nie tylko aromatyczną kawę i wyśmienite śniadania. Na stole pojawią się również stołeczne zagadki czekające na rozwiązanie. Prawdziwą wisienką na torcie jest indywidualny spacer z przewodnikiem, który ukaże Warszawę w nowym świetle. Wybierz spośród niezwykłych tematów: "Warszawa na słodko, Warszawa na słono", "Szlakiem słynnych kawiarni i restauracji stolicy", "Tak, jak malował pan Chagall. Warszawskie judaika", "Skandalistki, kochanki, matrony - warszawianek portret przekorny", "Tajemnice Traktu Królewskiego", "Warszawski Manhattan. W krainie drapaczy chmur".

Prezent obejmuje:

  • Zestaw śniadaniowy dla dwóch osób,
  • Jednogodzinny spacer z przewodnikiem, który swoją miłością do Warszawy zaraził już wielu polskich i zagranicznych gości.

Jeśli chcesz znaleźć ciekawy pomysł na prezent to trafiłeś idealnie! Voucher na upominek Warszawa na Śniadanie to świetny prezent dla pary, który na pewno zaskoczy obdarowanych. Możesz być pewien, że ten podarunek zostanie im w pamięci na długi czas. To doskonała propozycja na prezent na Walentynki.


Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

Należy zarezerwować sobie czas na 60 minut spaceru z przewodnikiem oraz na spokojnie zjedzenie śniadania.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się mogą jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Cena śniadania obejmuje zestaw śniadaniowy (jajka na miękko/ parówki, twarożek z rzodkiewkami, ser żółty, szynka, miód, dżem, pieczywo, kawa/herbata) dla dwóch osób oraz jednogodzinny spacer z przewodnikiem. Spacer prowadzi przewodnik, który swoją miłością do Warszawy zaraził już wielu polskich i zagranicznych gości.
Prosimy o rezerwację co najmniej 2 tygodnie wcześniej. 


Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności