Walk In The Sky z Filmowaniem | Poznań

1 2 3 4 5 (0)
Poznań
1 os.

149,99 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Kochasz przeżycia, które wzbudzają w Tobie skrajne emocje? Potrafisz bawić się strachem i go kontrolować? W takim razie ten prezent trafi idealnie w Twój gust! Walk in The Sky z Filmowaniem zapewni Ci dokładnie to, czego oczekujesz. Przygotuj się na jedyne w swoim rodzaju zejście po budynku, podczas którego nie ma czasu na ukrywanie swoich prawdziwych emocji! Jeżeli będziesz chciał je przeżyć na nowo, będzie to możliwe dzięki pamiątkowemu filmowi. Gotów na wcielenie się w Toma Cruise'a i przeżycie własnego Mission Impossible?

Czym jest Walk In The Sky?

Walk In The Sky to niesamowicie, ekstremalne doznanie, którego jeszcze nikt w Polsce nie oferował! Osoba obdarowana ma możliwość odbycia spaceru po fasadzie budynku. Wysokość budynku to ok. 37 metrów co sprawia, że obdarowany musi wykazać się nie lada odwagą i determinacją, by śmiało ruszyć ku przepaści!

Co obejmuje prezent?

Prezent obejmuje kompleksową pomoc i obsługę przy wykonaniu spaceru. Instruktorzy przeprowadzają szkolenie dotyczące zasad bezpieczeństwa oraz zapewniają cały potrzebny ekwipunek. Osoba obdarowana otrzyma specjalny kombinezon, rękawice, uprząż oraz co najważniejsze, kask z zamontowaną na nim kamerą! Dzięki temu cała zabawa zostanie zarejestrowana na filmie,który otrzymasz kilka dni po realizacji przeżycia, a Ty zyskasz niezwykłą pamiątkę! 

Czy każdy może spróbować Walk In The Sky?

Walk In The Sky przeznaczony jest dla każdego śmiałka, który ukończył 13 rok życia (w przypadku osób niepełnoletnich konieczna jest obecność prawnego opiekuna). Uczestnictwo w zabawie odradza się osobom z chorobami bądź urazami kręgosłupa, a także posiadaczom chorób serca.

Walk In The Sky z Filmowaniem sprawdzi się jako:

prezent na osiemnastkę, prezent na urodziny, ekstremalny prezent.

Chciałbyś podarować swoim bliskim wyjątkowy prezent? A może szukanie idealnego podarunku na urodziny spędza Ci sen z powiek? Walk In The Sky z pewnością spodoba się zarówno amatorom najmocniejszych wrażeń, jak i tym, którym potrzebna jest nowa dawka najczystszej adrenaliny i zmierzenie się z samym sobą! Podaruj swoim bliskim niepowtarzalne przeżycie!


Miejsce realizacji

Poznań

Obowiązujący strój

Komfortowe ubranie sportowe (niekrępujące ruchów). Obuwie sznurowane z miękką podeszwą.

Czas trwania

Realizacja wraz z przygotowaniem może potrwać ok. godziny z czego samo zejście to ok. 5 min.

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń, osoby towarzyszące będą mogły obserwować realizację z ziemi.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku zarezerwujemy inny termin.

Informacje dodatkowe

Wykonawca zapewnia niezbędny sprzęt. Minimalny wiek uczestnika: 13 lat. Od osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda i obecność opiekuna prawnego. Max. waga:120 kg. Nie ma możliwości realizacji usługi pod wpływem alkoholu lub innych substancji odurzających. Przeciwwskazania: urazy kręgosłupa, problemy z ciśnieniem i sercem.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.