Walk In The Sky | Poznań

1 2 3 4 5 (0)
Poznań
1 os.

129,99 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Czy wiesz, jakie to uczucie, gdy stajesz na krawędzi przepaści? Wjedź na sam szczyt wysokiego budynku, rzuć okiem na malowniczą panoramę Poznania i niczym Indiana Jones w „Ostatniej Krucjacie” wykonaj krok wiary i wybierz się na ekstremalny spacer po ścianie budynku. To niepowtarzalne doświadczenie, którego nie możesz przeżyć nigdzie indziej, a które — gwarantujemy — zmieni Twój sposób postrzegania świata. Odważysz się? Walk In The Sky czeka na śmiałków!

Czym jest Walk In The Sky?

Walk In The Sky to niesamowicie ekstremalne doznanie, którego jeszcze nikt w Polsce nie oferował! Osoba obdarowana ma możliwość odbycia spaceru po fasadzie budynku. Wysokość budynku to ok. 37 metrów, co sprawia, że obdarowany musi wykazać się nie lada odwagą i determinacją, by śmiało ruszyć ku przepaści!

Co obejmuje prezent?

Prezent obejmuje kompleksową pomoc i obsługę przy wykonaniu spaceru. Instruktorzy przeprowadzają szkolenie dotyczące zasad bezpieczeństwa oraz zapewniają cały potrzebny ekwipunek. Osoba obdarowana otrzyma specjalny kombinezon, kask, rękawice oraz uprząż, a następnie w asyście obsługi uda się na dach budynku skąd droga jest już tylko jedna...

Czy każdy może spróbować Walk In The Sky?

Walk In The Sky przeznaczony jest dla każdej osoby, która ukończyła 13 rok życia (w przypadku osób niepełnoletnich konieczna jest obecność prawnego opiekuna). Uczestnictwo w realizacji odradza się osobom z chorobami bądź urazami kręgosłupa, a także posiadaczom chorób serca.

Walk In The Sky sprawdzi się jako:

prezent dla męża, prezent dla niej, ekstremalny prezent.

Szukasz pomysłów na wyjątkowy prezent dla spragnionych ekstremalnych wyzwań? Adrenalina i wszelkiego rodzaju wybryki nie są im straszne? Walk In The Sky zaspokoi głód zwolenników nawet najbardziej intensywnych wrażeń i sprawdzi się zarówno jako nietuzinkowy prezent dla niej, jak i niezapomniany prezent dla niego. Podaruj swoim bliskim unikalny sposób na poczucie adrenaliny!


Miejsce realizacji

Poznań

Obowiązujący strój

Komfortowe ubranie sportowe (niekrępujące ruchów). Obuwie sznurowane z miękką podeszwą.

Czas trwania

Realizacja wraz z przygotowaniem może potrwać ok. godziny z czego samo zejście to ok. 5 min.

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń, osoby towarzyszące będą mogły obserwować realizację z ziemi.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku zarezerwujemy inny termin.

Informacje dodatkowe

Wykonawca zapewnia niezbędny sprzęt. Minimalny wiek uczestnika: 13 lat. Od osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda i obecność opiekuna prawnego. Max. waga: 120 kg. Nie ma możliwości realizacji usługi pod wpływem alkoholu lub innych substancji odurzających. Przeciwwskazania: urazy kręgosłupa, problemy z ciśnieniem i sercem. Należy przybyć 20min przed terminem rezerwacji.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.