Poznaj Wakeboarding | Wrocław

1 2 3 4 5 (19)
Wrocław
1 os.

115 zł

12 miesięcy ważności
Bezpieczne zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Wakeboard to młoda, dyscyplina sportu, która podbija cały świat. popularność w Europie. Dlaczego? To proste: wake jest szalenie widowiskowy, a przy tym łatwy do opanowania. Spróbuj utrzymać równowagę płynąc na desce wakeboardowej, ciągnięty po wodzie na specjalnym wyciągu. Wykorzystaj wyskocznie i napięcie liny, aby wykonywać widowiskowe ewolucje. Wykonuj salta, obroty i wiele innych tricków przy prędkości do 50 km/h! To przeżycie to najlepszy sposób, aby rozpocząć swoją przygodę z wakeboardem. Instruktorzy pomogą Ci dobrać sprzęt i postawić pierwsze kroki na desce. Jeżeli masz już doświadczenie w tej dziedzinie sportu, będziesz miał okazję nauczyć się różnych tricków. Gotowy na emocjonującą jazdę?

Ten prezent to:

  • Tor długości 193 m, 
  • Dwa wyciągi – do wyboru. Jeden z przeszkodami dla zaawansowanych. Drugi bez przeszkód dla początkujących.
  • Cały sprzęt niezbędny do realizacji prezentu (deska, pianka, kask),
  • Opieka doświadczonego instruktora.

Nie masz pomysłu na oryginalny prezent? Otwórz nasz katalog marzeń i przekonaj się, jakie super prezenty znajdziesz na naszej stronie. Chcesz znaleźć ciekawy prezent na urodziny, imieniny lub gwiazdkę? Idź z duchem czasu i podaruj voucher na prezent!

Miejsce realizacji

Wrocław

Obowiązujący strój

Prosimy zabrać kostium kąpielowy.

Czas trwania

Wejście na wyciąg na czas 1h. Czas pływania uzależniony od ilości osób na torze (max. do 4 osób)

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń. Na miejscu realizacji pojawić się mogą jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Prezent przeznaczony jest dla jednej osoby. Prezent nie jest tożsamy z wynajęciem toru na wyłączność. W ciągu godziny tor dzielić może do czterech osób (tzn. każda osoba wykupuje 15-minutowy spot). Od osób poniżej 18 roku życia wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda prawnych opiekunów lub obecność jednego z nich podczas przeżycia. Prezent realizowany jest w sezonie od czerwca do sierpnia. Max prędkość – 35 km/h.

 

 


Dodaj opinię