Podstawowy Kurs Wakeboardingu | Kraków

1 2 3 4 5 (7)
Kraków
1 os.

99 zł

12 miesięcy ważności
Bezpieczne zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Świat Wakeboardingu stoi przed Tobą otworem! Dwie godziny pod okiem doświadczonego instruktora gwarantują świetną zabawę i obowiązkowo zakwasy. Wyciąg 2.0 w Krakowie pozwoli Ci na swobodne poznanie uroków pływania po jeziorze. Dzięki temu, że operator dostosowuje kierunek i prędkość wyciągu, każdy ma szansę poczuć fale pod deską. Prezent obejmuje pływanie na wyciągu 2.0 w czesie dwóch godzin (w ciągu godziny z wyciągu korzysta maksymalnie 5 osób), sprzęt oraz porady instruktora. Osoba obdarowana nauczy się pływania na desce, zwrotów i zakrętów. Po dwugodzinnym kursie instruktor gwarantuje 99% skuteczności w samodzielnym pływaniu na Wakeboardzie! Doskonały pomysł na prezent dla osób kochających sporty wodne!

Miejsce realizacji

Kraków

Obowiązujący strój

Prosimy zabrać kostium kąpielowy.

Czas trwania

Na realizację należy przeznaczyć około 2 godzin. Osoba obdarowana spędzi na wyciągu łącznie co najmniej 30 minut.

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie w WakePoint Kraków. Pogoda może uniemożliwić realizację. Po upływie 5 dni od zarezerwowanej daty tylko wykonawca może zadecydować o zmianie terminu realizacji.

Informacje dodatkowe

Od osób poniżej 18 roku życia wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda prawnych opiekunów lub obecność jednego z nich podczas przeżycia. Realizacja w grupach. W ciągu godziny na torze może przebywać jednocześnie do czterech osób.Opinie (6)

Dawid

Bardzo fajne przeżycie ! Polecam zwłaszcza fanom snowboardu - ci powinni załapać bardzo szybko o co chodzi i już od pierwszych minut czerpać frajdę. Warto się przygotować na ból rąk / zakwasy następnego dnia. Do tego mogą się pojawić otarcia odciski na dłoniach od trzymania drążka (warto wziąć ze sobą np. rękawiczki rowerowe)

Bartek

Wrażenia pozytywne, bardzo fajna ekipa na miejscu. Instruktor kontaktkowy zaangażowany i pomocny.

Krzysztof

Było świetnie. Pogoda się udała. Obsługa udzielała konkretnych informacji. Trzeba się przygotować na mokrą jazdę i zakwasy po imprezie. Dwie godziny jazdy aż nadto wystarczy. Polecam zwłaszcza tym, którzy już jeżdżą na snowboradzie w zimie.

Karolina.

Super wrażenia i bardzo mili oraz kompetentni ludzie :)

Marek

Super! Extra sport i dobrzy instruktorzy, polecam!

1 2
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje