Poznaj Wakeboarding Plus | Kraków

3.6 4 Opinie

Poznaj Wakeboarding Plus | Kraków


Kraków
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

99,00 zł

99,00 zł

O prezencie

Świat Wakeboardingu stoi przed Tobą otworem! Dwie godziny pływania gwarantują świetną zabawę i obowiązkowo zakwasy. Wyciąg 2.0 w Krakowie pozwoli Ci na swobodne poznanie uroków pływania po jeziorze. Dzięki temu, że operator dostosowuje kierunek i prędkość wyciągu, każdy ma szansę poczuć fale pod deską. Doskonały pomysł na prezent dla osób kochających sporty wodne!

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Kraków

Obowiązujący strój

Prosimy zabrać kostium kąpielowy.

Czas trwania

Osoba obdarowana na wyciągu spędzi 2 razy po 15 minut. Należy pojawić się na miejscu realizacji około 20 minut wcześniej w celu przygotowania do pływania.

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie w WakePoint Kraków. Pogoda może uniemożliwić realizację. Po upływie 5 dni od zarezerwowanej daty tylko wykonawca może zadecydować o zmianie terminu realizacji.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje wstęp na wyciąg wakeboardowy. Od osób poniżej 18 roku życia wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda prawnych opiekunów lub obecność jednego z nich podczas przeżycia. 


Sprawdź na mapie


Realizacja

WakePoint

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

3.6 4 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Grebneva Natalia

Bardzo mi spodobał się prezent! Wybrałam wakeboarding plus, i facety z Wakepointu nauczyli nauce jazdy, pomogli z wyposażeniem i zrobili tak że zapomniłam jazdę na cale życie! Bardzo polecam!

Agnieszka

Świetna zabawa, jasny i konkretny instruktaż, który pozwolił w pełni wykorzystać czas na wyciągu

Joanna Pięta

Warto skorzystać było z tej oferty, instruktor miły, rzeczowy, woda ciepła ;)

Dawid

Bardzo fajne przeżycie ! Polecam zwłaszcza fanom snowboardu - ci powinni załapać bardzo szybko o co chodzi i już od pierwszych minut czerpać frajdę. Warto się przygotować na ból rąk / zakwasy następnego dnia. Do tego mogą się pojawić otarcia odciski na dłoniach od trzymania drążka (warto wziąć ze sobą np. rękawiczki rowerowe)

Bartek

Wrażenia pozytywne, bardzo fajna ekipa na miejscu. Instruktor kontaktkowy zaangażowany i pomocny.

Wyświetlono 5 z 9

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.