JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Tygodniowy Relaks z Dietą dr Ewy Dąbrowskiej dla Dwojga | Jantar

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Tygodniowy Relaks z Dietą dr Ewy Dąbrowskiej dla Dwojga | Jantar

Jantar
2 os.

2198 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
2198 zł

Czy wiecie, że dieta warzywno-owocowa dobroczynnie wpływa na organizm? Przekonajcie się o tym osobiście, podczas Turnusu z Dietą dr Ewy Dąbrowskiej dla Dwojga! Zwolenniczka zdrowego stylu życia uważa, że dieta polegająca na spożywaniu nisko skrobiowych warzyw i niskocukrowych owoców, jest nowatorską metodą samoleczenia! Podczas turnusu nie tylko poznacie ich fenomen, ale również nauczycie się zdrowo odżywiać! W tym zakresie pomoże Wam wsparcie dietetyka oraz zaplanowane zajęcia z aktywności ruchowej i wiele innych atrakcji! Poznajcie je wszystkie. Czas na równowagę zdrowotną!

Jak będzie wyglądało Wasze przeżycie?
Podczas turnusu macie zapewnione zakwaterowanie w komfortowym, 2- osobowy pokoju z kompletnym węzłem sanitarnym, telewizorem, wyżywieniem zgodnie z dietą dr Ewy Dąbrowskiej, składające się ze śniadania, obiadu oraz kolacji. Doradztwo i wsparcie medyczne, konsultacja z dietetykiem, doradztwo i konsultacja medyczna w zakresie zastosowania zabiegów rehabilitacyjnych, kompleksowy przegląd jamy ustnej pod okiem wykwalifikowanego stomatologa, konsultacje i zalecenia kosmetologiczne, zajęcia ruchowe i wykłady oraz spotkania ze specjalistami w kwestii profilaktyki żywieniowej. Wykład prowadzony jest przez dietetyka.

Ile będzie trwało Wasze przeżycie?
Turnus trwa aż 7 dni, więc przygotujcie się na potężną dawkę odpoczynku.

Jakie macie do wyboru zajęcia ruchowe?
Spośród listy dostępna jest gimnastyka poranna, zajęcia relaksacyjne, spacery nordic walking i zajęcia z trenerem personalnym 3 x w tygodniu.

Tygodniowy Relaks z Dietą dr Ewy Dąbrowskiej dla Dwojga sprawdzi się jako:
prezent na urodziny, podarunek dla rodziców, upominek dla dziadków

Ciekawy upominek dla rodziców i dziadków to nie lada wyzwanie dla każdego! Dlatego też zapewnij swoim najbliższym dawkę solidnego odpoczynku z naszym Tygodniowym Relaksem z Dietą dr Ewy Dąbrowskiej dla Dwojga! Zachęć ich do zgłębienia zasad zdrowego stylu życia i ich wdrożenia! Niewątpliwie zastosowana dieta w połączeniu z aktywnością fizyczną sprawi, że poczują się oni o niebo lepiej! To wymarzony prezent na urodziny, imieniny i święta.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Jantar

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

7 dni.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się mogą jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje: zakwaterowanie, wyżywienie zgodne z dietą dr Ewy Dąbrowskiej, doradztwo dietetyka, konsultację medyczną w zakresie zastosowania zabiegów rehabilitacyjnych, zajęcia ruchowe.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE

Filtruj Prezenty
Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 2356
Filtruj Prezenty

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.