Trening Łucznictwa

1 2 3 4 5 (1)
Łucznictwo zdaje się być dawną, zapomnianą sztuką. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, byś sprawdził, jak to jest naciągnąć cięciwę i spróbować trafić do tarczy. Taką możliwość daj Ci Traning Łucznictwa. Próby trafienia do celu przy pomocy tej powstałej przed kilkudziesięcioma tysiącami lat broni może być dużo ciekawsze niż zgrywanie muszki ze szczerbinką i pociąganie spustu. Zależnie od Twoich preferencji, będziesz mógł wybrać odległość dzielącą Cię od celu: od 5 do 30 metrów. Gdy już się zdecydujesz, przyjdzie czas na praktykę i radość płynącą z rozwijania nowo nabytej umiejętności. W czasie zabawy będzie Ci towarzyszył instruktor, który doradzi, jak posyłać strzały coraz bliżej środka tarczy. Czas rozpocząć przygodę z łucznictwem!

Prezent obejumje:

  • 30 minut strzelania
  • Szkolenie dotyczące bezpieczeństwa
  • Wypożyczenie sprzętu
  • Trening

Teraz możesz sprawić, że strzelania z łuku przestanie się komuś kojarzyć ze starą, dawno zapomnianą umiejętnością. Trening Strzelania z Łuku to doskonały pomysł na prezent dla chłopaka lub męża. Podarowany na taką okazję, jak urodziny, imieniny czy gwiazdkę na pewno spodoba się obdarowanemu. Taki upominek daje możliwość zdobycia nowej umiejętności, a także stanowi wymarzony prezent dla każdej osoby zainteresowanej średniowieczem.


Miejsce realizacji

Scotland

Obowiązujący strój

Ubrania i buty powinny być wygodne i nieutrudniające poruszania się.

Czas trwania

30 minut.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji prezentu może pojawić się wyłącznie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Minimalny wiek osoby ralizującej prezent wynosi 10 lat. Kobiety w ciąży musza skontaktować się z ośrodkiem przez zarezerwowaniem terminu.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje