JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Tajski Masaż Stóp | Szczecin

Tajski Masaż Stóp | Szczecin


Szczecin
1 os.

120 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
120 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Czy wiesz, jak niezwykły wpływ na redukcję stresu i zmęczenia może mieć odpowiedni masaż? Tajski Masaż Stóp to połączenie specjalnych technik, polegających na uciskaniu odpowiednich miejsc oraz rozciąganiu i masowaniu mięśni, co skutkuje ich rozluźnieniem oraz regeneracją. Z pewnością zaskoczą Cię efekty takich praktyk – godzinny zabieg wpłynie zbawiennie na Twoje samopoczucie. Komfortu i lekkości jakie zapewnia ten masaż nie osiągniesz żadnymi innymi metodami. Przekonaj się o tym osobiście podczas najbliższej sesji!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje: masaż tajski stóp wykonywany przez profesjonalną tajską masażystkę, kieliszek szampana bądź wina.

Na czym polega masaż tajski?
Masaż tajski to tzw. głęboki masaż, będący połączeniem akupresury wybranych punktów na ciele człowieka z elementami pasywnej jogi, rozciągania i refleksologii.

Jakie korzyści płyną z zabiegu?
Masaż ma za zadanie oczyszczenie z toksyn, poprawienie stanu i napięcia skóry oraz jest skutecznym zabiegiem pielęgnująco-regenerującym, który pomaga w złagodzeniu bólu powodowanego przez skurcze i zredukowaniu poziomu stresu.

Masaż Tajski Stóp sprawdzi się jako:
prezent na Dzień Matki, podarunek dla żony, prezent na urodziny.

Jeżeli chcesz wręczyć oryginalny prezent na Dzień Matki, to zapomnij o kwiatach czy bombonierkach – te mogą być dobre jako dodatek. Tego typu święto jest okazją do tego, aby sprawić naprawdę wyjątkowy upominek, którym pokażesz swoją troskę o kochaną kobietę. Tajski Masaż Stóp to właśnie taki niebanalny prezent, który gwarantuje relaks i wpływa na dobre samopoczucie.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Szczecin

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

60 minut.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji może pojawić się jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Na miejscu otrzymasz jednorazową bieliznę, szlafrok oraz klapki. Przeciwwskazania: choroby dermatologiczne. Podczas masażu otrzymasz także lampkę szampana lub wina. Masaż wykonywany jest przez profesjonalną masażystkę (masażystę) tajską.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
24 z 879

Opinie (1)

Wszystkie opinie(1)
Zrelaksowany klient

Bardzo serdecznie polecam to miejsce. Dbają o odpowiedni nastrój do masażu, Pani masażystka ma ten dryk, doświadczenie i odpowiednią siłę w dłoniach, oraz cała otoczka wizyty i masażu jest bardzo dopracowana. Ma się uczucie że dbają tam o detale przez co całe doznanie było bardzo przyjemne. Miałem tajski masaż stóp i byłem bardzo zadowolony. Wyszedłem na tak zrelaksowanych stópkach jakbym sunął nad ziemią na prywatnej chmurce. Trzeba pamiętać, że tajski masaż stóp ma elementy gdzie odczuwa się ból zanim odczuje się ulgę. Panie masażystki są z Tajlandii. Ogólnie doświadczenie dużo lepsze jak w Baltica w Radisonie, tam nawet się nie fatygują aby był nastrój i przyciemnione światło, człowiek czuje się obnażony.

1

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.