Tajska Kolacja dla Dwojga | Poznań

1 2 3 4 5 (7)
Poznań
2 os.

199 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Jesteście miłośnikami kulinarnych eksperymentów? Lubicie razem odkrywać nowe smaki i zapachy? Jeżeli tak udajcie się w orientalną podróż do Tajlandii, dzięki wspaniałym potrawom przygotowanym w restauracji Pad Thai! Skosztujcie przystawek, dań głównych oraz deserów. Otwórzcie się na nową kulturę poznając ją dzięki kulinarnym doznaniom. Poczujcie się, jak w ojczystym kraju Tajów za sprawą nastrojowego wystroju miejsca i panującej tam atmosfery. Zapomnijcie o codzienności zostawiając wszystko przed drzwiami restauracji i usiądźcie przed sobą otoczeni oparami świetnego nastroju. Spróbujcie odrobiny egzotyki!

 

Prezent obejmuje:

  • 3 daniową kolację,
  • Obsługe kelnerską,
  • Nowe doznania smakowe! 


Nie masz pomysłu na prezent dla dwojga? Chcesz podarować im coś wyjątkowego? Postaw na Tajską Kolacje dla Dwojga! Ten nietuzinkowy prezent z pewnością przypadnie im do gustu przenosząc ich w orientalną podróż do egzotycznej Tajlandii. Świetnie sprawdzi się jako pomysł na prezent na Walentynki, rocznicę lub Dzień Kobiet. Zafunduj bliskim niezapomniane przeżycia!

Miejsce realizacji

Poznań

Obowiązujący strój

Ubrania, w których czujecie się dobrze.

Czas trwania

około 2 godzin

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje kolacje dla dwojga składającą się z przystawki, dania głównego, deseru oraz napoju.


Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności