Szkolenie z Bezpiecznej Jazdy | Wiele Lokalizacji

1 2 3 4 5 (0)
Kielce, Łódź
1 os.

490 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Chcesz stać się perfekcyjnym kierowcą i zdobyć nowe umiejętności w prowadzeniu auta? Pragniesz zwiększyć swoją ostrożność na drodze? Teraz możesz to uczynić z Szkoleniem z Bezpiecznej Jazdy! Poznaj różnego rodzaju sytuacje awaryjne, wymagające szybkiej reakcji od kierowcy. Dzięki szkoleniu nauczysz się, jak radzić sobie z poślizgiem na zakręcie czy omijać przeszkody na nawierzchni o zróżnicowanej przyczepności. Opanuj technikę skutecznego prowadzenia samochodu w utrudnionych warunkach drogowych, zdobywając pełną kontrolę nad pojazdem i zostań znakomitym kierowcą!

Jak będzie wyglądało Twoje przeżycie?

Czeka Cię szkolenie z zasad bezpieczeństwa prowadzenia samochodu, podczas którego poćwiczysz szybką pracę rąk na kierownicy, tor jazdy w zakręcie, opanowanie poślizgu w zakręcie oraz omijanie przeszkód na zróżnicowanej nawierzchni. Ponadto przypomnisz sobie fundamentalne elementy jazdy samochodem.

Czy muszę mieć własny samochód?

Tak, szkolenia odbywają się tylko z wykorzystaniem prywatnych samochodów.

Gdzie będzie odbywać się Twoje szkolenie?

Szkolić możesz się na torze w Kielcach lub okzjonalnie również w Łodzi.

Szkolenie z Bezpiecznej Jazdy sprawdzi się jako:

prezent na urodziny, upominek dla mężczyzny, podarunek dla niej

Szukasz wyjątkowego, a zarazem praktycznego prezentu na urodziny? To świetnie, bo Kurs Bezpiecznej Jazdy jest właśnie takim rozwiązaniem. To doskonały pomysł na prezent zarówno dla niej, jak i niego. Z tego względu idealnie pasuje jako wyjątkowy upominek na wiele okazji. Niech obdarowana nim osoba cieszy się z niezawodnej jazdy! Zadbaj o swoich bliskich również na drodze!


Miejsce realizacji

Kielce, Łódź

Obowiązujący strój

Buty z płaską podeszwą. Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

Pół dnia.

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń.

Pogoda

Realizacja możliwa od kwietnia do października. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Szkolenie jest realizowane z wykorzystaniem własnego samochodu. Wymagane aktualne prawo jazdy kat. B. Szkolenia odbywają się podczas specjalnie organizowanych eventów w terminach wyznaczonych przez wykonawcę.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.