Szkolenie Wstępne na Pilota Motolotni PLUS

1 2 3 4 5 (1)
Toruń
1 os.

1080 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Ludzie od zawsze chcieli wzbić się w przestworza. Latanie jest Twoim marzeniem? Przestań bujać w obłokach i zamień marzenia we wspomnienia! Szkolenie Wstępne na Pilota Motolotni PLUS pozwoli Ci wznieść się w przestworza i poznać świat z nieznanej dotąd perspektywy. Na początku czeka Cię godzina szkolenia naziemnego pod okiem doświadczonego pilota. Następnie możesz ruszać na podbój nieba. Usiądź wygodnie na pokładzie i sprawdź, jak szybko początkowe podekscytowanie zamienia się w euforię płynącą z lotu! Przekonaj się na własne oczy, jak wygląda świat oczami pasażera motolotni...a następnie spróbuj swoich sił sterując statek powietrzny. Motolotnia, pilot oraz bezkresne niebo czekają na Ciebie. Tej wycieczki nie zapomnisz do końca życia!

Brak realizacji w lipcu i sierpniu.

Lot Motolotnią to:

  • szkolenie teoretyczne na ziemi,
  • lot szkoleniowy nad Toruniem lub Łebą,
  • zapierające dech w piersiach widoki,
  • niezapomniane przeżycie!
Nie masz pomysłu na oryginalny prezent dla męża, żony, syna lub córki? Nie chcesz powielać schematów? Wykaż się kreatywnością i podaruj voucher na prezent! Będzie on biletem na niesamowite przeżycie, które sprawia wiele radości oraz zapada w pamięć na bardzo długo. To właśnie dlatego Szkolenie Wstępne na Pilota Motolotni PLUS to genialny prezent. Jeżeli chcesz znaleźć nietuzinkowy podarunek, to jesteś we właściwym miejscu! Otwórz nasz katalog marzeń i sprawdź jakie super prezenty przygotowaliśmy z myślą o Tobie i Twoich bliskich.

Miejsce realizacji

Toruń

Obowiązujący strój

Ubranie powinno być wygodne i osłaniać ciało. Obuwie sportowe, które nie spada z nóg. W chłodne dni należy pamiętać o cieplejszym stroju.

Czas trwania

Realizacja prezentu zajmuje ok. 3 godzin. 90 minut to szkolenie teoretyczne na ziemi, kolejne 90 minut to lot.

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń, osoby towarzyszące będą mogły obserwować realizację z ziemi.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Brak realizacji w lipcu i sierpniu. Realizacja jednodniowego prezentu zajmuje ok.3godziny (1 x podstawowy pilotaż, 1 x lot po trasie nawigacyjnej, 2 x loty po kręgu). Osoby niepełnoletnie, wymagana jest obecność opiekuna prawnego. Max waga to 110 kg. Realizacja w grupach od 3 do 5 osób. Niezbędna akceptacja Regulaminu Wykonawcy (dostępny na FB Moto-Lot DG - loty zapoznawcze).


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.