JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Szkolenie Strzeleckie „Zostań Wyborowym Strzelcem” | Wrocław

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Szkolenie Strzeleckie „Zostań Wyborowym Strzelcem” | Wrocław

Wrocław i okolice
1 os.

349 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
349 zł

Chcesz się nauczyć bojowego posługiwania się bronią? Zdecyduj, czy chcesz przejść szkolenie z broni krótkiej czy długiej – pistoletu czy karabinu. Do każdej broni dostaniesz 100 sztuk amunicji, aby pod okiem profesjonalnego instruktora rozwinąć swoje umiejętności strzeleckie. To przeżycie zapewni Ci zarówno fantastyczne wspomnienia, jak i cenne doświadczenie. Cel, pal!

Co obejmuje prezent?

Prezent obejmuje: Szkolenie w zakresie bojowego posługiwania się bronią krótką lub długą, 100 sztuk amunicji dla broni krótkiej lub długiej, pod opieką profesjonalnego instruktora. 

Na czym polega rola instruktora?

Instruktor czuwa nad bezpiecznym przebiegiem strzelań, omawia wyniki na tarczy, poprawia chwyt i postawę, wydaje komendy rozpoczęcia i zakończenia strzelań.

Z jakiej broni się strzela?

Dostępna broń krótka: Glock 19, Walther P99, H&K P30 oraz broń długa: pistolet maszynowy Glauberyt oraz karabinki szturmowe systemu AK-47 Kałasznikowa i M16 lub M4.

Czy można dokupić dodatkowe strzały?

Po wykorzystaniu wszystkich strzałów jest możliwość dokupienia dodatkowych naboi.

Czy strzelnica jest kryta?

Do wyboru są dwie lokalizacje: Kryta Strzelnica we Wrocławiu i Strzelnica w Bronówku, która ma daszki nad stanowiskami.

Szkolenie Strzeleckie „Zostań Wyborowym Strzelcem” sprawdzi się jako:

Prezent na urodziny, Na Dzień Chłopaka, prezent dla chłopaka.

Oryginalny prezent powinien być zarówno cennym doświadczeniem, jak i świetną zabawą. Oba te kryteria spełnia Podstawowe Szkolenie Strzeleckie „Zostań Wyborowym Strzelcem”, sprawiając, że jest to wyjątkowy prezent dla niego. Typowe prezenty dla każdego już dawno wyszły z mody, dlatego, jeżeli chcesz podarować prezent urodzinowy – to niech okaże się on ciekawy! Nie zastanawiaj się dłużej - podaruj voucher prezentowy już dziś!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Wrocław i okolice

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

ok. 4 godzin

Informacje dla oglądających

Na miejscu może pojawić się wyłącznie osoba obdarowana.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok.

Informacje dodatkowe

W przypadku strzelnicy w Bronówku, możliwość realizacji w sezonie zimowym uzależniona jest od warunków pogodowych. Szkolenia są prowadzone na podstawie najnowszych taktyk i procedur wypracowanych w oparciu o doświadczenia bojowe. Do wyboru broń krótka (pistolet) lub długa (karabin). Szkolenia: pistolet podstawowy lub karabin podstawowy – jest zaliczane do I-ego etapu zajęć i dopuszczają do uczestnictwa w kursach zaawansowanych. Prezent przeznaczony dla obywateli UE. Aby zarezerwować termin realizacji prosimy o kontakt telefoniczny z Wykonawcą (tel. 697 313 254)LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE

Filtruj Prezenty
Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 1696
Filtruj Prezenty

Opinie (2)

Hubert

Polecam wszystkim! :) Była to moja pierwsza wizyta na strzelnicy. Instruktorzy kompetentni i z pasją na spokojnie tłumaczą co i jak. Duży wybór broni. Polecam tą miejscówkę! :)

Kacper

Co prawda strzelcem wyborowym nie zostaniesz po takim treningu ale dla fanatyka militariów takiego jak ja to była świetna okazja przestrzelać rzadkie, stare, historyczne bronie. Polecam bardzo.

1
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.