Szalony Rejs na Bananie | Szczecin

1 2 3 4 5 (0)
Szczecin (okolice)
1 os.

29 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Jeśli uwielbiasz dobrą zabawę i kochasz sport, wybierz się na Szalony Rejs na Bananie! To połączenie przejażdżki na dmuchanym walcu z zawrotną prędkością łodzi motorowej. Podejmij wyzwanie i sprawdź, czy będziesz w stanie pokonać dystans bez całkowitego zanurzenia w wodzie. Zdobądź tytuł mistrza i utrzymaj się na pokładzie jak najdłużej. Nie tylko przeżyjesz wspaniałe chwile, lecz także poczujesz prawdziwe emocje! Pozwól sobie na odrobinę wariacji i przekonaj się na własnej skórze, dlaczego ten sport zyskuje coraz większą popularność. To niezapomniana przygoda, a do tego świetny sposób na spędzenie czasu wolnego... Co ważne, wszystko odbywa się pod okiem profesjonalnego ratownika WOPR. Sprawdź sam!

 

Prezent obejmuje:

  • Szkolenie teoretyczne,
  • Ekstremalną jazdę na bananie,
  • Kamizelkę ratunkową dla uczestnika.


Szukasz pomysłu na prezent dla Mężczyzny? Wręcz mu voucher na przeżycie! Szalony Rejs na Bananie w Szczecinie to nie lada rozrywka dla każdego wielbiciela sportów wodnych. Podaruj Ukochanemu upominek, który zapamięta na długo. Nieważne, czy to gift na Urodziny, Imieniny, czy też bez okazji - z pewnością zachwyci każdego miłośnika aktywności.

Miejsce realizacji

Szczecin (okolice)

Obowiązujący strój

Strój kąpielowy

Czas trwania

ok. 30 minut

Informacje dla oglądających

Osoby towarzyszące będą mogły przyglądać się realizacji z brzegu.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Informacje dodatkowe

Obecny ratownik WOPR. Minimalny wiek uczestnika: 7 lat. Po krótkim przygotowaniu teoretycznym uczestnicy wyruszają na wodę. Osoby obdarowane są wyposażone w kamizelki ratunkowe. Realizacja możliwa od lipca do września. Rejs odbywa się w grupach min. 6-osobowych.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności