Szalony Rejs na Bananie dla Przyjaciół | Szczecin

1 2 3 4 5 (0)
Szczecin (okolice)
4 os.

89 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Jeśli chcecie przeżyć niezapomnianą przygodę, sprawdźcie Szalony Rejs na Bananie dla Przyjaciół. Wybierzcie się na słoneczną plażę w Świnoujściu i pozwólcie sobie na odrobinę szaleństwa w wodzie. Usiądźcie na "grzbiecie" banana i dajcie się porwać ekstremalnej prędkości! To nie tylko wspaniała zabawa, lecz także prawdziwy test umiejętności. Sprawdźcie, kto z Was wytrzyma najdłużej na pokładzie i zostanie mistrzem sportów wodnych... A to wszystko pod okiem profesjonalnego ratownika WOPR. Dowiedzcie się, dlaczego ta aktywność zyskuje coraz większą popularność na całym świecie. Cudowne wrażenia i świetna rozrywka gwarantowane - przekonajcie się już dziś!

 

Prezent obejmuje:

  • Szkolenie teoretyczne,
  • Ekstremalną jazdę na bananie,
  • Kamizelki ratunkowe dla uczestników.


Szukasz pomysłu na prezent dla Grupy? Wręcz bliskim voucher na Szalony Rejs na Bananie dla Przyjaciół w Szczecinie! To oryginalny upominek w formie przeżycia, który z pewnością ucieszy każdego - zarówno Znajomych, jak i Brata, czy Siostrę! Wszyscy wielbiciele sportów wodnych będą zachwyceni. Spraw radość najbliższym osobom na Urodziny, Imieniny lub Święta i ciesz się razem z nimi. Jeśli jednak szukasz czegoś innego, sprawdź naszą wspaniałą ofertę!

Miejsce realizacji

Szczecin (okolice)

Obowiązujący strój

Strój kąpielowy.

Czas trwania

ok. 30 minut

Informacje dla oglądających

Osoby towarzyszące będą mogły przyglądać się realizacji z brzegu.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Informacje dodatkowe

Obecny ratownik WOPR. Minimalny wiek uczestnika: 7 lat. Po krótkim przygotowaniu teoretycznym uczestnicy wyruszają na wodę. Osoby obdarowane są wyposażone w kamizelki ratunkowe. Realizacja możliwa od lipca do września. Rejs odbywa się w grupach min. 6-osobowych.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.