JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Szalona Zabawa w Parku Linowym | Warszawa

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Szalona Zabawa w Parku Linowym | Warszawa

Warszawa
1 os.

35 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
35 zł

Imponują Ci wyczyny Tarzana huśtającego się na leśnych pnączach? Mowgli z "Księgi dżungli" robi wrażenie sprawnie skacząc z gałęzi na gałąź? Sprawimy, że poczujesz się niczym ta dwójka bohaterów! Szalona Zabawa w Parku Linowym pozwala pokonywać kolejne umieszczone na wysokości przeszkody! Ta wyjątkowa rozrywka sprawdzi Twoje umiejętności i odwagę! To pewne, że nawet Tarzan i Mowgli będą pod wrażeniem Twoich wyczynów! Potem zostaje Ci już tylko dżungla...

Co obejmuje prezent?

Prezent obejmuje bilet wstępu do całorocznego parku linowego.

Jaki strój jest wymagany?

Wymagany jest strój sportowy. Należy zabrać ze sobą obowiązkowo czyste obuwie sportowe. Na miejscu istnieje możliwość odpłatnego wypożyczenia odpowiedniego obuwia.

Czy każdy może korzystać z parku linowego?

Bawić się w parku linowym może każda osoba o względnie dobrej sprawności fizycznej, powyżej 8 roku życia oraz powyżej 140 cm wzrostu i maksymalnej wadze 130 kg.

Szalona Zabawa w Parku Linowym sprawdzi się jako:
prezent dla nastolatka, prezent dla dziecka, prezent dla niej.

Pozwól mu poczuć się niczym bohaterowi "Księgi dżungli"! Niech liny będą niczym liany! Szalona Zabawa w Parku Linowym to świetny pomysł na prezent! Będzie doskonałym rozwiązaniem jako podarunek na urodziny lub z okazji świąt. Może być prezentem dla dziecka jaki i dla osoby dorosłej! Każdy zareaguje pozytywnie na tak wyjątkowe wyzwanie jakim jest park linowy!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Wymagany strój sportowy. Należy zabrać ze sobą obowiązkowo czyste obuwie sportowe (istnieje możliwość wypożyczenia na miejscu za dopłatą 5 zł).

Czas trwania

2 godziny.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się osoby towarzyszące.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Informacje dodatkowe

Minimalny wiek uczestnika to 8 lat, osoby niepełnoletnie mogą skorzystać z prezentu w towrzystwie opiekuna. Minimalny wzrost 140 cm. Maksymalna waga 130 kg. Wcześniejsza rezerwacja nie jest wymagana. Przed przybyciem skontaktuj się telefonicznie z wykonawcą i sprawdź dostępność terminów. Pamiętaj, że na miejscu realizacji należy pojawić się 15 minut przed wybraną godziną w celu przebrania oraz rejestracji (przy rejestracji należy przekazać voucher).LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.