JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Szalona Zabawa w Parku Linowym dla Dwojga | Warszawa

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Szalona Zabawa w Parku Linowym dla Dwojga | Warszawa

Warszawa
2 os.

69 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
69 zł

Szukacie wyzwań i chcecie spędzić wspólnie czas w wyjątkowy sposób? W takim razie wystawcie swoje mięśnie na próbę i wybierzcie się do parku linowego! Ta świetna zabawa zapewni Wam dawkę adrenaliny, zabawy i wysiłku fizycznego. Razem z doświadczoną osobą przejdziecie wstępne szkolenie z technik zabezpieczeń, dzięki którym będziecie mogli przejść całą trasę, która składa się nie tylko z prostych upięć, ale również z wielu przeszkód. Pokażcie swoją zwinność i spryt pokonując każdą z nich!

Co obejmuje prezent?

Prezent obejmuje bilety wstępu dla dwóch osób do całorocznego parku linowego.

Jaki strój jest wymagany?

Wymagany jest strój sportowy. Należy zabrać ze sobą obowiązkowo czyste obuwie sportowe. Na miejscu istnieje możliwość odpłatnego wypożyczenia odpowiedniego obuwia.

Czy każdy może korzystać z parku linowego?

Bawić się w parku linowym może każda osoba o względnie dobrej sprawności fizycznej, w wieku powyżej 8 lat. Atrakcje dedykowane są dla osób powyżej 140 cm wzortu oraz wadze poniżej 130 kg.

Szalona Zabawa w Parku Linowym dla Dwojga sprawdzi się jako:
prezent dla rodzeństwa, prezent dla pary, prezent na Walentynki.

Tym prezentem na pewno ich zaskoczysz. Szalona Zabawa w Parku Linowym dla Dwojga to zdecydowanie niestandardowe rozwiązanie. Sprawdzi się jako podarunek dla pary lub dla rodzeństwa. Będzie super pomysłem jako prezent z okazji Świąt lub rocznicy! Zaskakujący podarunek, który na pewno uszczęśliwi!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Wymagany strój sportowy. Należy zabrać ze sobą obowiązkowo czyste obuwie sportowe (istnieje możliwość wypożyczenia na miejscu za dopłatą 5 zł).

Czas trwania

2 godziny

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się osoby towarzyszące.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Informacje dodatkowe

Minimalny wiek uczestnika to 8 lat, osoby niepełnoletnie mogą skorzystać z prezentu w towrzystwie opiekuna. Minimalny wzrost 140 cm. Maksymalna waga 130 kg. Wcześniejsza rezerwacja nie jest wymagana. Przed przybyciem skontaktuj się telefonicznie z wykonawcą i sprawdź dostępność terminów. Pamiętaj, że na miejscu realizacji należy pojawić się 15 minut przed wybraną godziną w celu przebrania oraz rejestracji (przy rejestracji należy przekazać voucher).LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.