Szalona Przygoda w Inwałd Parku dla Całej Rodziny

1 2 3 4 5 (1)
Inwałd (okolice Krakowa)
4 os.

259 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Lubicie spędzać czas w rodzinnym gronie? Chcecie wspólnie przenieść się do świata rozrywki? Szalona Przygoda w Inwałd Parku dla Całej Rodziny na pewno Was uszczęśliwi! Przed Wami masa atrakcji, które na pewno będziecie miło wspominać. Podczas pobytu w tym magicznym miejscu odwiedzicie aż pięć parków rozrywki. Na początek proponujemy Park Miniatur. W jednym miejscu zobaczycie słynne budowle z różnych zakątków świata. Następnie przeniesiecie się do świata dinozaurów. W Dinolandii zmierzycie się z parkiem linowym i ścianką wspinaczkową, poskaczecie na Euro Bungee i trampolinie, a nawet pogracie w minigolfa! Jeśli lubicie średniowieczne klimaty nie zapomnijcie wstąpić do Warowni Inwałd. To jeszcze nie wszystko! Czeka Was również zwiedzanie pięknego ogrodu Jana Pawła II oraz Mini ZOO Kucyk. Udanej zabawy!

Prezent obejmuje:

  • Wstęp dla 4 osób do 5 Parków Rozrywki,
  • Korzystanie z atrakcji 5 Parków Rozrywki: Park Miniatur, Ogród Jana Pawła II, Dinolandia, Warownia Inwałd, Mini ZOO Kucyk,
  • Świetną zabawę dla całej rodziny!

Szukasz fajnego pomysłu na prezent dla dzieci? Zbliża się ważna uroczystość Twojej pociechy i nie masz pomysłu na nietuzinkowy upominek? Szalona Przygoda w Inwałd Parku dla Całej Rodziny to oryginalny podarek oraz gwarancja udanej zabawy! Pobyt w parku rozrywki to świetna propozycja dla najmłodszych. Taki prezent na urodziny czy dzień dziecka to strzał w dziesiątkę.


Miejsce realizacji

Inwałd (okolice Krakowa)

Obowiązujący strój

Ubrania, w których czujecie się dobrze.

Czas trwania

2 dni (z wstępu do Inwałd Parku można korzystać przez dwa następujące po sobie dni)

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się mogą jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

W przypadku złych warunków atmosferycznych niektóre atrakcje mogą być nieczynne. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Informacje dodatkowe

Wstęp dla czterech osób do 5 Parków Rozrywki: Park Miniatur + Dinolandia + Warownia Inwałd + Ogród Jana Pawła II + Mini ZOO Kucyk. Voucher upoważnia do korzystania ze wszystkich atrakcji Inwałd Parku (wyjątek – Duży Park Linowy, Dzika Rzeka, Park Zabaw, automaty wrzutowe). Korzystanie z atrakcji i odwiedziny w poszczególnym Parku są nielimitowane. Korzystanie z niektórych atrakcji wymaga wypełnienia stosownych oświadczeń. Wstęp mają dwie osoby dorosłe oraz dwoje dzieci. Dzieci do lat 3 – bezpłatnie. Sezon: kwiecień - październik. 
Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności