Szalona Przygoda w Inwałd Parku dla Całej Rodziny

1 2 3 4 5 (1)
Inwałd (okolice Krakowa)
4 os.

259,99 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Lubicie spędzać czas w rodzinnym gronie? Chcecie wspólnie przenieść się do świata rozrywki? Szalona Przygoda w Inwałd Parku dla Całej Rodziny na pewno Was uszczęśliwi! Przed Wami masa atrakcji, które na pewno będziecie miło wspominać. Podczas pobytu w tym magicznym miejscu odwiedzicie aż pięć parków rozrywki. Na początek proponujemy Park Miniatur. W jednym miejscu zobaczycie słynne budowle z różnych zakątków świata. Następnie przeniesiecie się do świata dinozaurów. W Dinolandii zmierzycie się z parkiem linowym i ścianką wspinaczkową, poskaczecie na Euro Bungee i trampolinie, a nawet pogracie w minigolfa! Jeśli lubicie średniowieczne klimaty nie zapomnijcie wstąpić do Warowni Inwałd. To jeszcze nie wszystko! Czeka Was również zwiedzanie pięknego ogrodu Jana Pawła II. Udanej zabawy!

Prezent obejmuje:

  • Wstęp dla 4 osób do 4 Parków Rozrywki,
  • Korzystanie z atrakcji 4 Parków Rozrywki: Park Miniatur, Ogród Jana Pawła II, Dinolandia, Warownia Inwałd,
  • Świetną zabawę dla całej rodziny!

Szukasz fajnego pomysłu na prezent dla dzieci? Zbliża się ważna uroczystość Twojej pociechy i nie masz pomysłu na nietuzinkowy upominek? Szalona Przygoda w Inwałd Parku dla Całej Rodziny to oryginalny podarek oraz gwarancja udanej zabawy! Pobyt w parku rozrywki to świetna propozycja dla najmłodszych. Taki prezent na urodziny czy dzień dziecka to strzał w dziesiątkę.


Miejsce realizacji

Inwałd (okolice Krakowa)

Obowiązujący strój

Ubrania, w których czujecie się dobrze.

Czas trwania

2 dni (z wstępu do Inwałd Parku można korzystać przez dwa następujące po sobie dni)

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się mogą jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

W przypadku złych warunków atmosferycznych niektóre atrakcje mogą być nieczynne. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Informacje dodatkowe

Wstęp dla czterech osób do 4 Parków Rozrywki: Park Miniatur + Dinolandia + Warownia Inwałd + Ogród Jana Pawła II. Voucher upoważnia do korzystania ze wszystkich atrakcji Inwałd Parku (wyjątek – Duży Park Linowy, Dzika Rzeka, Park Zabaw, automaty wrzutowe). Korzystanie z atrakcji i odwiedziny w poszczególnym Parku są nielimitowane. Korzystanie z niektórych atrakcji wymaga wypełnienia stosownych oświadczeń. Wstęp mają dwie osoby dorosłe oraz dwoje dzieci. Dzieci do lat 3 – bezpłatnie. Sezon: kwiecień - październik. 
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności