Szalona Przygoda w Inwałd Parku

1 2 3 4 5 (1)
Inwałd (okolice Krakowa)
1 os.

75 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Lubisz dobrze się bawić? Pragniesz przenieść się do świata rozrywki? Szalona Przygoda w Inwałd Parku na pewno Cię uszczęśliwi! Przed Tobą ogrom atrakcji, które wywołują pozytywne emocje. Podczas pobytu w tym niepowtarzalnym miejscu odwiedzisz aż 4 różnych parków rozrywki - Park Miniatur, Dinolandia, Warownia Inwałd oraz Ogród Jana Pawła II. Wśród tylu atrakcji nie ma miejsca na nudę! Zmierz się z parkiem linowym, spróbuj minigolfa, odwiedź świat dinozaurów albo przekonaj się jak żyli średniowieczni osadnicy. Zobacz jak wiele nowych doświadczeń przygotowaliśmy dla Ciebie! Nie możesz się już doczekać? Rozpocznij swoją przygodę!

Prezent obejmuje:

  • Wstęp dla 1 osoby do 4 Parków Rozrywki,
  • Korzystanie z atrakcji 4 Parków Rozrywki: Park Miniatur, Ogród Jana Pawła II, Dinolandia, Warownia Inwałd,
  • Niesamowitą zabawę oraz ciekawe wspomnienia!

Szukasz oryginalnego pomysłu na prezent dla dzieci? Zbliża się ważny dzień w życiu Twojej pociechy i nie masz pomysłu na niepowtarzalny upominek? Szalona Przygoda w Inwałd Parku to  doskonały wybór! Ten oryginalny podarunek to gwarancja niezapomnianych emocji i świetnej zabawy! Pobyt w Inwałd Parku to świetna propozycja dla najmłodszych. Taki prezent na urodziny czy Dzień Dziecka na pewno ucieszy wszystkich miłośników przygód!


Miejsce realizacji

Inwałd (okolice Krakowa)

Obowiązujący strój

Ubranie w którym czujesz się dobrze. Obuwie sportowe.

Czas trwania

2 dni (z wstępu do Inwałd Parku można korzystać przez dwa następujące po sobie dni)

Informacje dla oglądających

Wstęp tylko dla osoby obdarowanej.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. W przypadku złych warunków atmosferycznych niektóre atrakcje mogą być nieczynne.

Informacje dodatkowe

Wstęp dla jednej osoby do 5 Parków Rozrywki: Park Miniatur + Dinolandia + Warownia Inwałd + Ogród Jana Pawła II. Voucher upoważnia do korzystania ze wszystkich atrakcji Inwałd Parku (wyjątek – Duży Park Linowy, Dzika Rzeka, Park Zabaw, automaty wrzutowe). Korzystanie z atrakcji i odwiedziny w poszczególnym Parku są nielimitowane. Korzystanie z niektórych atrakcji wymaga wypełnienia stosownych oświadczeń. Brak ograniczeń wiekowych. Dzieci do lat 3 – bezpłatnie. W przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest obecność opiekuna prawnego. Sezon: kwiecień - październik.
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności