Sushi Master na Twojej Imprezie | Live cooking

1 2 3 4 5 (1)
Warszawa
10 os.

650 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Sushi Master przygotuje na żywo wszystkie przysmaki japońskiej kuchni. Goście będą mogli na własne oczy zobaczyć jak powstaje w rękach Mistrza tradycyjne nigiri, futomaki czy uromaki. Gotowanie na żywo sprawi, że Twoje przyjęcie nabierze blasku i stanie się wspaniałą atrakcją. Wszyscy zaproszeni goście na długo zapamiętają pokaz Sushi, który przeniesie ich do magicznego i kolorowego kraju kwitnącej wiśni. Twój osobisty kucharz zajmie się przygotowaniem zastawy cateringowej, dostarczy odpowiednie narzędzia i produkty.

Ekskluzywny prezent sushi w domu to doskonała propozycja na przyjęcie lub imprezę. Luksusowy prezent zrobi wrażenie nie tylko na obdarowanym. Ten upominek doskonale sprawdzi się jako prezent na urodziny. Możesz być pewny, że obdarowany będzie wielce zaskoczony gdy wręczysz mu voucher na prezent.


Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

ok. 3,5 - 4 godziny

Informacje dla oglądających

Na miejscu może pojawić się dowolna liczba uczestników.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Informacje dodatkowe

Sushi Master przygotuje 250 szt. gotowych do konsumpcji przysmaków japońskiej kuchni - ok. 60 nigiri, 60 futomaków, 80 uramaków, 50 hosomaków). Dokładne menu zostanie ustalone z kucharzem przed przybyciem na miejsce. Prezent obejmuje wszystkie produkty, zastawę cateringową i niezbędne narzędzia wymagane do jego realizacji. Podana liczba uczestników jest jedynie sugerowaną i zależy wyłączenie od obdarowanego.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.