Super Jazda KTM X-Bow po Torze | Kielce

1 2 3 4 5 (1)
Kielce
1 os.

699 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Ryk silnika przyprawia Cię o szybsze bicie serca? Lubisz prędkość i adrenalinę? Super Jazda KTM X-Bow to coś co z pewnością Ci się spodoba. To niesamowicie szybki bolid, skonstruowany z włókna węglowego i wyposażony w turbodoładowany silnik. Został zaprojektowany przy współpracy z inżynierami pracującymi nad bolidami formuły 1! Myślisz, że jesteś w stanie okiełznać tę maszynę? Tutaj nie ma żadnych elektronicznych wspomagaczy jazdy - liczysz się tylko Ty i Twoje umiejętności. Podejmij wyzwanie i sprawdź ile radości da Ci szaleństwo na torze. To przeżycie z pewnością zapamiętasz na długo!

Realizując prezent:

  • Zapoznasz się z bolidem,
  • Wykonasz 10 okrążeń KTM X-Bow,
  • Zobaczysz pokazowy, dynamiczny przejazd instruktora na zakończenie zabawy.

Nie wiesz co podarować prawdziwemu mężczyźnie? Nie masz pomysłu na prezent dla fana motoryzacji, szybkich samochodów i sportów motorowych? Super Jazda KTM X-Bow to świetne rozwiązanie! Ogromne emocje i adrenalina sprawiają, że jest to genialny prezent dla Ojca, Męża, Syna, Brata lub Chłopaka czy też Kolegi! To również genialny prezent na Boże Narodzenie! Potrzebny Ci jest idealny upominek? Podaruj przeżycie i niesamowite wspomnienia! Ten fajny prezent z pewnością zostanie w pamięci na bardzo długo!


Miejsce realizacji

Kielce

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze. Obuwie z płaską podeszwą.

Czas trwania

45 minut.

Informacje dla oglądających

Na miejscu mogą pojawić się osoby towarzyszące.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Wymagane Prawo Jazdy kat. B, które należy okazać na miejscu.
Prezent obejmuje przejazd na dystansie 12 kilometrów (10 okrążeń).
Na zakończenie dynamiczny, pokazowy przejazd instruktora. Sezon trwa od kwietnia do końca października. Przy korzystnych warunkach może zostać wydłużony.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.