Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności

Informacje: 22 66 88 272
pon - pt: 9.00 - 19.00, sobota: 10.00 - 17.00

Subaru Impreza STi vs. Mitsubishi Lancer EVO 9 (6 okrążeń) | Ułęż

(0)
Lokalizacja
Ułęż (100 km od Warszawy)
Uczestnicy
1
Sezon
Ciepły
Ważność
12 Miesięcy

Sprawdź inne propozycje wykonawcy:

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

Sprawdź i porównaj obie legendy rajdowe, ciężko orzec, który samochód jest lepszy: Subaru Impreza, czy może jego rywal Mitsubishi Lancer Evo? Wypróbuj ich możliwości na specjalnych, zamkniętym dla ruchu torze testowym, na którym nie obowiązują ograniczenia prędkości! Pod okiem instruktora dowiesz się czym jest jazda samochodami rajdowymi. Poczuj adrenalinę, która rządzi tym sportem!

Miejsce realizacji

Ułęż (100 km od Warszawy)

Obowiązujący strój

Obuwie z płaską podeszwą. Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

Czas tego pojedynku uzależniony od prędkości podczas przejazdu. Obdarowany pokona dystans 6 okrążeń po pętli toru (12 km).

Informacje dla oglądających

Na miejscu mogą pojawić się osoby towarzyszące.

Pogoda

Realizacja jazd możliwa jest w sezonie od kwietnia do października. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Po zapoznaniu się z samochodem, obdarowany odbędzie szkolenie na temat bezpieczeństwa i pokona dystans w sumie 6 okrążeń po pętli toru (12 km). Z prezentu mogą skorzystać osoby powyżej 16 roku życia. W przypadku niepełnoletnich konieczna jest zgoda opiekuna. Realizacja prezentu odbywa się podczas specjalnie organizowanych eventów w wybranych przez Wykonawcę terminach.

Wpisz mail, zobacz Voucher

 

Realizacja:

Motoprezent

Wszystkie oferty Partnera
Dodaj opinię
Ocena przeżycia
Zasady dodawania komentarzy

Zobacz inne propozycje