Strzelanie z Broni Pneumatycznej dla Dwojga | Szczecin

1 2 3 4 5 (2)
Szczecin
2 os.

86 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Strzelanie do tarczy dla dwojga to świetna zabawa, którą teraz będziecie mogli przeżywać wspólnie! Na początku zostaniecie przeszkoleni przez instruktora, a później czeka Was ćwiczenie celności. W Wasze ręce trafi broń pneumatyczna - nie musicie obawiać się odrzutu.  To świetne rozwiązanie dla tych, którzy zainteresowali się strzelaniem, jednak nie są jeszcze gotowi na kontakt z ostrą amunicją. Po szkoleniu i czasie spędzonym na próbach trafienia w sam środek tarczy może okazać się, że to coś, do czego jesteście stworzeni! Ta wizyta na strzelnicy może więc zapoczątkować nowe hobby, które stanie się odskocznią od codzienności. Przekonajcie się już dziś, ile radości może dawać zwiększanie swoich umiejętności strzeleckich!

Prezent obejmuje:

  • Szkolenie teoretyczne,
  • Godzina strzelania z broni pneumatycznej dla każdego uczestnika.

Strzelanie z Broni Pneumatycznej dla Dwojga to ciekawy prezent na Święta dla ludzi chcących nauczyć się strzelać. Taki upominek to okazja, żeby zdobyć nową umiejętność, z pewnością więc ucieszy każdego, kto lubi się uczyć. Jeżeli więc znasz takie osoby, wręcz voucher na prezent na święta Bożego Narodzenia, a z pewnością sprawisz im dużą przyjemność. Inne okazje, na jakie możesz dać taki podarunek, to urodziny oraz Mikołajki.


Miejsce realizacji

Szczecin

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

Jedna godzina dla każdego uczestnika

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje 6 tarcz i 100 sztuk śrutu dla każdej osoby. Odległość od celu: 10 m. Do wyboru pistolet i karabin pneumatyczny sprężynowy. Niepełnoletni tylko z opiekunem, osoby do lat 12 konieczna pomoc przy ładowaniu broni. Należy zabrać dowód osobisty. Prosimy o wcześniejszą rezerwację oraz o punktualne przybycie. 

Strzelnica otwarta jest:
pt. 18:00 - 22:00
sob. 15:00 - 22:00
niedz. 12:00 - 20:00Opinie (1)

Monika

Bardzo ciekawa lekcja. Polecam każdemu, ktory chce się sprawdzic.

1
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.