Strzelanie z Broni Pneumatycznej | Szczecin

1 2 3 4 5 (1)
Szczecin
1 os.

53 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Jeżeli ktoś chce nauczyć się pływać, nie musi od razu skakać na głęboką wodę. Podobnie jest ze strzelaniem. Jeśli chcesz się przekonać, czy to coś dla Ciebie, nie ma konieczności chwytania od razu za karabin maszynowy. Strzelanie z Broni Pneumatycznej to okazja, żeby sprawdzić, jak to jest posyłać kolejne pociski w kierunku celu. Zanim spróbujesz trafić w środek tarczy, przejdziesz krótkie szkolenie. Później nic nie stanie już nie stanie na przeszkodzie, byś poczuł emocje towarzyszące próbom zdobycia jak największej liczby punktów. Po godzinie strzelania z pewnością zauważysz, jak Twoja celność poprawia się i przekonasz się, jaką przynosi to satysfakcję. Nie czekaj i sprawdź się na strzelnicy już dziś!

Prezent obejmuje:

  • Szkolenie teoretyczne,
  • Godzina strzelania z broni pneumatycznej.

Podarunek w postaci możliwości nabycia nowych umiejętności to bardzo oryginalny prezent. Strzelanie z Broni Pneumatycznej pozwoli obdarowanemu nauczyć się strzelać, co sprawia, że jest to ciekawy podarek dla mężczyzny. Świetnie sprawdzi się on jako prezent na Boże Narodzenie lub Dzień Chłopaka. Voucher na taki prezent wręczony w urodziny także ucieszy obdarowaną osobę. To oryginalny podarunek, z którego będą zadowolone nawet bardzo wymagające osoby.


Miejsce realizacji

Szczecin

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

Jedna godzina

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji może pojawić się jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje 6 tarcz i 100 sztuk śrutu. Odległość od celu: 10 m. Do wyboru pistolet i karabin pneumatyczny sprężynowy. Niepełnoletni tylko z opiekunem, osoby do lat 12 konieczna pomoc przy ładowaniu broni. Należy zabrać dowód osobisty. Prosimy o wcześniejszą rezerwację oraz o punktualne przybycie.
Strzelnica otwarta jest: 
pt. 18:00 - 22:00
sob. 15:00 - 22:00
niedz. 12:00 - 20:00

 Opinie (1)

Tomasz

Dostałem taki prezent od żony na urodziny i naprawdę polecam..

1
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.