Strzelanie Bojowe z Karabinka AK 47 Kałasznikow | Kielce

1 2 3 4 5 (1)
Kielce (okolice), Warka
1 os.

116 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Marzysz o wyjątkowym doświadczeniu strzeleckim? Jest taka broń, która zmieniła świat: karabinek AK, czyli popularny na całym globie kałasznikow – broń, produkowana w milionach egzemplarzy, która doczekała się nawet uhonorowania w godłach i na flagach niektórych państw. Ten prosty w obsłudze i niezwykle wygodny karabin jest wciąż najczęściej kupowanym rodzajem uzbrojenia. Chcesz dowiedzieć się co czuje człowiek, który pociąga za spust kałasznikowa? Staw się na strzelnicy!

Co obejmuje prezent?

Prezent obejmuje: 20 strzałów z karabinka AK 47 Kałasznikow, tarcze oraz opiekę Instruktora.

Na czym polega rola instruktora?

Instruktor czuwa nad bezpiecznym przebiegiem strzelań, omawia wyniki na tarczy, poprawia chwyt i postawę, wydaje komendy rozpoczęcia i zakończenia strzelań.

Czy strzelnica jest kryta?

Do wyboru są dwie lokalizacje: Strzelnica w Jędrzejowie lub Strzelnica w Warce - obie strzelnice są odkryte.

Strzelanie Bojowe z Karabinka AK 57 to z pewnością wymarzony prezent dla wielu młodych mężczyzn, którzy fascynują się militariami. Nie bez przyczyny – kałasznikow jest jedną z najlepszych broni, jakie kiedykolwiek wyprodukowano. Dlatego, taki niebanalny prezent dla każdego wielbiciela militariów, czy miłośnika historii będzie trafioną opcją. Ten podarunek doceni każdy facet!


Miejsce realizacji

Kielce (okolice), Warka

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

30 minut

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Informacje dodatkowe

Należy zabrać ze sobą dowód osobisty. Osoby poniżej 18 roku życia muszą posiadać notarialnie potwierdzoną zgodę rodziców lub jeden z opiekunów musi być obecny podczas strzelania. Minimalny wiek uczestnika to 16 lat. Można dokupować dodatkowe naboje i przedłużyć czas strzelania. Warunkiem realizacji prezentu jest podpisanie oświadczenia o świadomości ryzyka związanego z użyciem broni palnej.


Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności