Spacer Praskimi Podziemiami

1 2 3 4 5 (0)
Praga, Republika Czeska
1 os.

75 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Praga to jedno z najciekawszych miast w Europie, którego historia obfituje w morderstwa i tajemnice. Spacer Praskimi Podziemiami jest natomiast najbardziej niezapomnianą rzeczą, jaką możesz tam doświadczyć! Prócz pięknej architektury i robiących ogromne wrażenie kościołów istnieje też mroczniejsza, podziemna część tego miasta. Czeka ona na śmiałków gotowych, by przekroczyć jej bramy. Teraz możesz zostać jednym z nich i zapuścić się tam, gdzie żyją stare legendy. Pod ratuszem zwiedzisz dawne lochy oraz komnaty tortur. W tych klimatycznych miejscach usłyszysz lokalne historie i mity dotyczące tej części miasta, co jeszcze lepiej pozwoli Ci się wczuć w tę mroczną, niesamowitą atmosferę... odważysz się zejść na dół?

Prezent obejmuje:

  • Wprowadzanie do mroczniejszej części Pragi;
  • Odwiedzenie praskiej części podziemi

Spacer Praskimi Podziemiami to nietypowy podarunek, który łączy w sobie mroczny klimat oraz ciekawe historie. To coś dla ludzi, którzy cenią sobie fajne, niestandardowe prezenty. Szansa zobaczenia praskich podziemi z pewnością będzie zaskoczeniem dla osoby, który otrzyma go na urodziny lub imieniny. Być może za jego pomocą zainteresujesz kogoś zwiedzaniem i historią, dzięki czemu uczynisz z tego podarunku niezapomniany prezent?


Miejsce realizacji

Praga, Republika Czeska

Obowiązujący strój

Prosimy o ubranie się odpowiednio do warunków pogodowych.

Czas trwania

1 godzina.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Wycieczka nie odbywa się w dniach 24, 25, 26 grudnia. Sugerowane jest nie realizowanie tego prezentu przez obdarowanych w wieku poniżej 10 lat. Wycieczka zaczyna się codziennie o 7 wieczorem (z wyjątkiem 24, 25 i 31 grudnia).

Wycieczka zaczyna się od Prague Trips & Tickets, Tynska 7, Praga 1.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.